FASHION ZONE by MARANTA

Serdecznie zapraszamy
do udziału w wyjątkowym wydarzeniu
AMBEREXPO, 7-8 października 2017


FASHION ZONE by MARANTHA
to unikalna przestrzeń kreacji wizerunku poprzez modę oraz strefa tematycznie współgrająca z naturalnością piękna każdej kobiety.
Strefa skierowana jest do Pań, które pragną podążać za najnowszymi trendami mody, poszukujących nowinek na nadchodzący sezon, zainteresowanych produktami i usługami na najwyższym poziomie w zakresie mody i urody.

Będzie to dwudniowy event idealnie wpisujący się w potrzeby rynku, bowiem trudno dzisiaj osiągnąć życiowy i zawodowy sukces bez dobrej prezentacji, bez dbałości o wygląd, zdrowie czy dobrą kondycję. Uroda kobiety to atrakcyjny i zadbany wygląd, ale również świadome kreowanie swojego wizerunku.

Wydarzenie towarzyszy Targom Kosmetycznym i Fryzjerskim URODA. Targi URODA to największa impreza branży beauty w północnej Polsce, którą odwiedza rokrocznie ponad 8 tysięcy Pań, a swoją ofertę prezentuje ponad 320 firm. FASHION ZONE by MARANTHA powstała wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pań, które odwiedzając targi URODA, poszukują informacji o nowych trendach nie tylko w branży beauty, ale również w szeroko pojętej branży fashion.

Zapraszamy zatem do udziału firmy mające w swojej ofercie wszelkiego typu usługi, produkty przeznaczone dla kobiet ceniących wysublimowany styl ubierania, poszukujące oryginalnych rozwiązań w kreowaniu wizerunku. Ideą imprezy jest, aby były to prezentacje w formule pełnego atrakcji eventu. Na Panie w strefie czekać będą porady stylistów, blogerów i wizażystów modowych, a także degustacje słodkości, specjalnie przygotowanych na tą okazję. Strefa będzie niesamowitą okazją dla każdej kobiety na zgłębienie tajników świata modelingu i profesjonalnej fotografii fashion.
FASHION ZONE by MARANTHA będzie stanowić wyraźnie wyodrębnioną część targowej ekspozycji i zostanie zaaranżowana w części hali wystawienniczej, odpowiednio oznaczonej i widocznej.