Wyniki konkursów URODA 2018

KONKURS O MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS URODA 2018
MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS
• Bikor Makeup za podkład w kompakcie Oslo
• Ziaja Ltd. Zakład Produkcji Leków za serię Gdanskin
• Stara Mydlarnia za serię Bodymania
• Szymański i Wpólnicy S.K. za korektor High Cover Concealer oraz podkład Summer glow shimmer fluid MALU WILZ
• Bielenda Kosmetyki Naturalne za zabieg Microbiome Pro Care
• TRISTAR COSMETICS Jacek Żychliński za CREME GG GENERATION - korygująco - rozświetlający krem GERNETIC
• Euro Fashion za produkty MULTIGEL ELEGANCE
• Europejska Akademia Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner za odżywkę Expert Lash Botox
• Medical Line Micropigmentation za pigmentację medyczną brodawek piersiowych lub rekonstrukcję brodawek piersiowych metodą mikropigmentacji
• IQDENT za zestaw do Manicure Exclusive
• IFA PRO za urządzenie AQUASURE H2 Oczyszczanie Wodorowe
• Kazaro za Łóżko kosmetyczne Luna X

WYRÓŻNIENIENIE MERCURIUS GEDANENSIS
• IUNO za serię IUNO Cosmetics
• Szymański i Wspólnicy S.K. za maskę na noc 2 w 1 Good Night Cream & Mask MALU WILZ
• Beaver Cosmetic Group za serię G - synergie
• Manufaktura Lawenda za peelingi solne z olejami
• Europejska Akademia Estetyki Artystycznej/ Jolanta Wagner Professional Make Up Cosmetic za Pre Make Up Hialuron Hydrating Creme
• Szymański i Wspólnicy za Ultrasonic Gel & Mask Active Age MALU WILZ
• Chantarelle Laboratory Derm Aesthetics za system fotoczułych preparatów do terapii fotodynamicznych PDT PHOTODYNAMIC BLACK ESSENTIAL
• AYCOM za aparat CRISS MESO FRF
• Akademia „PUREBEAU - AGI” Makijażu Permanentnego, Studio Piękna Agi za „BLACK DOLL” - laserowy peeling węglowy - laserem Q-Switch1000
• YASUMI za urządzenie PNEUMATICSLIM
• VENUS MICHAŁ MATUSZAK VENUS - BEAUTY PL za urządzenie CHIONE ICE PEEL&LIFT
8. OTWARTE MISTRZOSTWA WIZAŻU I STYLIZACJI ǀ
RED CARPET GLOW 2018
I miejsce Paulina Łukasik
II miejsce Izabela Szczerbicka
III miejsce Justyna Łodej

19. MISTRZOSTWA MAKIJAŻU KOBIETY DOJRZAŁEJ ǀ MAKIJAŻ KOKTAJLOWY
I miejsce Róża Wróblewska
II miejsce Maria Muraszka
III miejsce Izabela Niestatek
IV miejsce Łukasz Urbanowicz

21. Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | PINK&WHITE | ŻEL
I miejsce Agnieszka Mazur
II miejsce Paulina Kula
III miejsce Natalia Trefon

21. Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | PINK & WHITE | AKRYL
I Miejsce Beata Wodzak-Zwara
II miejsce Anna Prabucka
III miejsce Marcelina Rawka

21. Mistrzostw Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | Manicure Hybrydowy | SOAK OFF
I miejsce Magdalena Żuk
II miejsce Agnieszka Wojtkowiak
III miejsce Olga Lubańska

21. Mistrzostw Stylizacji Paznokci Nail Master | Pink&White | Salon Nails
I miejsce Agnieszka Mazur
II miejsce Magdalena Żuk
III miejsce Martyna Surmacz

21. Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | One Tip | Zwierzę w obiektywie
I miejsce Natalia Moskal
II miejsce Edyta Pietrus
III miejsce Marta Tomaszewska

21.Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | Tip Box 3 D | Pejzaż
I miejsce Marta Tomaszewska
II miejsce Monika Boćkowska
III miejsce Iwona Friede

21. Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | Sztylet Salonowy | Uliczne grafitti
I miejsce Magdalena Traks
II miejsce Hanna Fitz
III miejsce Magdalena Kisiel

21. Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | Nail Art Poland®| Mity i legendy
I Miejsce Marta Tomaszewska
II Miejsce Paulina Hercan
III Miejsce Hanna Fitz

12. KONKURS FRYZJERSKI ǀ HAIR DESIGN
kategoria fryzjerstwo męskie
I MIEJSCE Jakub Sosnowski
II MIEJSCE Aleksandra Majchrzak
III MIEJSCE Karolina Węsierska
IV MIEJSCE Monika Jonik

kategoria fryzjerstwo damskie
I MIEJSCE Radosław Majewski
II MIEJSCE Aleksandra Kobiella
III MIEJSCE Artur Bonias
IV MIEJSCE Bartosz Mielczarek
V MIEJSCE Damian Witkowski

6. OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA W MAKIJAŻU PERMANENTNYM 2018
Mistrz Polski Malwina Czaplińska
Wicemistrz Polski Patrycja Kadłubowska
Drugi Wicemistrz Dominika Konstanty