Program 2018

    06.10.2018 | sobota |10.00 - 18.00
    09.00 - 14.45 XXI MISTRZOSTWA STYLIZACJI PAZNOKCI NAIL MASTER CUP
organizator - Euro Fashion Akademia Paznokcia
udział płatny - 120 zł/ jedna kategoria
zgłoszenia elektroniczne - www.nailmastercup.com
|hala C - strefa E|
09.00 - 11.30    KATEGORIA PINK & WHITE | AKRYL
12.00 - 13.15 KATEGORIA PINK&WHITE| ŻEL
KATEGORIA MANICURE HYBRYDOWY
| SOAK – OFF
13.45 - 14.45 KATEGORIA PINK&WHITE | SALON NAILS
    09.00 - 16.30
AMBER EYES INTERNATIONALE CHAMPIONSHIPS Gdańsk, Poland 2018
Międzynarodowe Mistrzostwa Stylizacji i Pielęgnacji Rzęs i Brwi
organizator - I Bella Donna Salon Grażyna Kleba, II Lashbotox.pl
udział płatny - 250 zł/ jedna kategoria
zgłoszenia elektroniczne - www.ambereyes.pl
|hala B - strefa G|
09.00 - 12.00 KATEGORIA STYLIZACJI RZĘS - przedłużanie metodą dużych objętości 5D+
kategoria Expert i Master
12.30 - 15.00 KATEGORIA STYLIZACJI RZĘS - przedłużanie metodą małych objętości 2-3D - asymetria oczu | kategoria Expert i Master
15.30 - 16.30 KATEGORIA BRWI DAMSKIE - modelowanie wraz z koloryzacją
                         KATEGORIA BRWI MĘSKIE - modelowanie wraz z koloryzacją
    10.00 - 14.00 PODOLOGIA W PRAKTYCE | KONGRES
organizator - Kerpro
wstęp płatny - 149 zł/ cały kongres
zgłoszenia - www.kerpro.pl
|sala konferencyjna 2|
10.00 - 11.00 DEZYNFEKCJA I STERYLIZACJA BEZ TAJEMNIC
Marcin Bielecki - współwłaściciel w firmie Kerpro s.c., specjalista w dziedzinie dezynfekcji i sterylizacji w gabinetach kosmetycznych i podologicznych
11.00 - 12.00 PRACA FREZARKĄ KONTRA SKALPEL I DŁUTO
Andrzej Piotrowski - wykładowca i instruktor indywidualnych kursów podologicznych, autor wielu specjalistycznych artykułów z zakresu podologii, absolwent i stypendysta Warszawskiej Akademii Medycznej
12.00 - 13.00 WYBÓR METODY REKONSTRUKCJI PAZNOKCI W ZALEŻNOŚCI OD WSKAZAŃ KLINICZNYCH I OCZEKIWAŃ PACJENTÓW
Andrzej Piotrowski - wykładowca i instruktor indywidualnych kursów podologicznych, autor wielu specjalistycznych artykułów z zakresu podologii, absolwent i stypendysta Warszawskiej Akademii Medycznej
13.00 - 14.00 FREZY PODOLOGICZNE OD A DO Z
Izabela Jaszczur - Janus - specjalista - podolog, doktorantka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu (Katedra i Klinika Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu)
    10.00 - 15.00 6. OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA W MAKIJAŻU PERMANENTNYM
organizator - Medical Line Micropigmentation
udział płatny - 100 zł
zgłoszenia - www.medical-line.pl
|hala B - strefa A|
    10.00 - 17.00 AMBER EYES CONFERENCE Gdańsk, Poland 2018
Konferencja Stylizacji i Pielęgnacji Rzęs i Brwi
organizator - I Bella Donna Salon Grażyna Kleba, II Lashbotox.pl
wstęp płatny - 50 zł/ jeden wykład, 300 zł/ 2 dni wykładów
zgłoszenia elektroniczne - www.ambereyes.pl
|sala konferencyjna 1b|
10.00 - 11.00 ZDROWE OCZY - PROBLEMY ZWIĄZANE Z WYSTĄPIENIEM UPOŚLEDZENIA
WIDZENIA W ZWIĄZKU Z WYKONYWANYM ZAWODEM STYLISTY RZĘS
Małgorzata Dolińska - międzynarodowa mistrzyni, wykładowca oraz sędzia
na międzynarodowych mistrzostwach stylizacji rzęs
11.30 - 12.30 LIFTING, LAMINACJA, BOTOX RZĘS - SKŁADNIKI AKTYWNE W PREPARATACH
Magdalena Jechna-Dużyńska - wykładowca oraz sędzia na międzynarodowych
mistrzostwach stylizacji rzęs
13.00 - 14.00 PRAWIDŁOWO WYKONANE ZDJĘCIE TWOJEJ PRACY NARZĘDZIEM SKUTECZNEGO MARKETINGU
Piotr Pertkiewicz - wykładowca, fotograf oraz specjalista od technik
multimedialnych
14.30 - 15.30 CYJANOAKRYL WRÓG I PRZYJACIEL STYLISTYKI - JAK EFEKTYWNIE PRACOWAĆ Z KLEJEM
Monika Mroczka - międzynarodowa mistrzyni, wykładowca oraz sędzia na międzynarodowych mistrzostwach stylizacji rzęs
16.00 - 17.00 PRAWIDŁOWE WYKONANIE WACHLARZY W METODACH OBJĘTOŚCIOWYCH W STYLIZACJI RZĘS
Marika Rostankowska - mistrzyni, wykładowca oraz sędzia na międzynarodowych
mistrzostwach stylizacji rzęs
    10.00 - 18.00 MAKE-UP STUDIO - BEAUTY CORNER | STREFA MAKIJAŻU
Zaprasza - Szkoła Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej BEAUTY ART
|hala B - strefa D|
    10.00 - 18.00 STREFA PODOLOGII
Strefa dla osób zainteresowanych tematyką stóp - prezentacja kosmetyków, preparatów zabiegowych, sprzętu do gabinetów pedicure i podologicznych, w programie pokazy praktyczne
Zaprasza Kerpro
|hala A |
10:00 - 11:00 Aplikacja klamry Unibrace - pokaz praktyczny
12:00 - 13:00 Przegląd kosmetyków i preparatów podologicznych - zastosowanie w praktyce
14:00 - 15:00 Wyposażenie gabinetu podologicznego krok po kroku
16:00 - 17:00 Pokaz podstawowego zabiegu podologicznego - praca „na sucho”
    10.00 - 18.00 STREFA MODY I URODY | CREATIVE ZONE BY MAARWIN
To strefa dedykowana kreacji wizerunku kobiet poprzez modę, spotkania z gośćmi - stylistami, fotografami, blogerami, modelkami, wizażystami, prezentującymi najnowsze trendy w modzie na nadchodzący sezon 2018
Zaprasza - Maarwin
    10.00 - 18.00 STREFA BARBERINGU
Strefa dla Panów - w programie pokazy i porady barberingowe
Zaprasza - Barber Expert Academy, Super Barber
|hala B - strefa C|
    10.00 - 18.00 7. OGÓLNOPOLSKI KONGRES WIZAŻYSTÓW | ŚLUB ZGODNY Z TRENDAMI
organizator - Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
partner - Europejska Akademia Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner
wstęp płatny - cennik (pdf)
zgłoszenia elektroniczne - https://uroda2018.exposupport.pl/shop
|sala konferencyjna 1a|
10.00 - 11.30 WYBÓR KONCEPCJI STYLIZACJI ŚLUBNEJ W ZALEŻNOŚCI OD TYPU URODY PANNY MŁODEJ
Karolina Bryl - stylistka mody
12.00 - 13.30 DOPASOWANIE FRYZURY PANNY MŁODEJ DO KSZTAŁTU TWARZY
Marek Bogdziewicz - make-up artist, stylista fryzur, juror
14.30 - 16.00 WYBÓR KONCEPCJI MAKIJAŻU ODPOWIEDNIIEGO DO TYPU URODY PANNY MŁODEJ
WIĄZANKA ŚLUBNA - DOPASOWANIE DO BUDOWY CIAŁA I KOLORYSTYKI
PANNY MŁODEJ
Jolanta Wagner - make-up artist, juror, wykładowca, dyrektor artystyczny
Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej
16.15 - 18.00 ZRÓB FRYZURĘ SAMA - WARSZTAT
Marek Bogdziewicz - make-up artist, stylista fryzur, juror
/w odpowiednie kosmetyki i akcesoria uczestnicy zabezpieczają się we własnym
zakresie/
    10.30 - 14.00 MIĘDZYNARODOWE OTWARTE MISTRZOSTWA WE FRYZJERSTWIE CMC POLSKA
na licencji CONFEDERATION MONDIALE COIFFURE
organizator - Federacja Stylistów i Kreatorów na licencji Confederation Mondiale Coiffure
udział płatny - 369 zł/ jedna kategoria
zgłoszenia - www.gwiazdyfryzjerstwa.pl
|hala B - strefa B|
10.30 - 11.30 BARBER OLD SCHOOL | Strzyżenie z modelowaniem | Kategoria fryzjerstwo męskie
SALON LOOK | Modne strzyżenie z modelowaniem | Kategoria fryzjerstwo damskie
12.30 - 13.30 EVENING STYLE |Fryzura wieczorowa | Kategoria fryzjerstwo damskie
BRIDAL STYLE | Fryzura ślubna |Kategoria fryzjerstwo damskie
FULL FASHION LOOK | Stylizacja|Kategoria fryzjerstwo damskie i męskie
    10.30 - 16.00 II INDIGO EXPERT FORUM
organizator - Indigo Nails
wstęp - 100 zł
zgłoszenia - pokaz@indigogdansk.pl
|sala konferencyjna 1c|
10.30 - 12.00 MAGIA KOLORÓW - PERFEKCYJNE CIENIOWANIE W RÓŻNYCH TECHNIKACH ZDOBIEŃ, Angelika Wróbel
WYKORZYSTANIE RÓŻNYCH TECHNIK CIENIOWANIA W ZDOBIENIACH SALONOWYCH | POKAZ
12.15 - 13.45 OD PODSTAWOWYCH ZDOBIEŃ DO POZIOMU MISTRZA ŚWIATA, Marta Tomaszewska
MALOWANIE ZWIERZĄT NA TIPSACH | POKAZ
14.30 - 16.00 MOUSSE GEL - POZNAJ I POKOCHAJ, Natalia Trefon
OMBRE ZE ZDOBIENIEM TYPU LODY/ GOFRY | POKAZ
    11.00 - 12.00 8. OTWARTE MISTRZOSTWA WIZAŻU I STYLIZACJI | RED CARPET GLOW
organizator - Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
partner - Szkoła Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej BEAUTY ART
zgłoszenia
|hala C - scena główna|
    11.00 - 12.00 BB GLOW | POKAZ MAKIJAŻU
organizator - Wydział Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu w Wyższej Szkole Zarządzania w Gdańsku
|hala B - scena pokazowa|
    11.00 - 13.00 WIELKIE MOŻLIWOŚCI MALEŃKICH CZĄSTECZEK - O2 i CO2 W SŁUŻBIE KOSMETYKI | CRISS
TERAPIE ŁĄCZONE W FRF-MESOTHERAPY | CRISS
WYKŁADY
dr n. med. Marzena Glinka
organizator - AYCOM Niewójt, producent aparatów marki CRISS
wstęp wolny
|sala konferencyjna 3|
    12.00 OFICJALNE OTWARCIE TARGÓW
|hala C - scena główna|
    12.00 - 13.00 ZASTOSOWANIE POLY GELU W ZDOBNICTWIE - MOTYWY JESIENNE | POKAZ
Joanna Mirkowska - dyplomowany instruktor Euro Fashion Akademia Paznokcia
organizator - Euro Fashion Akademia Paznokcia
|hala B - scena pokazowa|
    12.20 - 13.00 ZASADY KREOWANIA MAKIJAŻU ŚLUBNEGO Z UWZGLĘDNIENIEM TECHNIK DO FOTOGRAFII | POKAZ MAKIJAŻU
Jolanta Wagner - make-up artist, dyrektor artystyczny Europejskiej Akademii Estetyki
Artystycznej
|hala C - scena główna|
    13.00 - 13.30 SKUTECZNY ZABIEG NA CIAŁO W GABINECIE KOSMETYCZNYM BEZ KABINY PRYSZNICOWEJ? TO MOŻLIWE. NOWOCZESNY, MODELUJĄCO-ANTYCELLULITOWY PROGRAM KSZTAŁTOWANIA SYLWETKI | WYKŁAD
Justyna Mrówczyńska - regionalny kierownik sprzedaży, szkoleniowiec ds. kosmetyki profesjonalnej
organizator - Bielenda Professional
|hala B - scena pokazowa|
    13.00 - 14.00 19. MISTRZOSTWA MAKIJAŻU KOBIETY DOJRZAŁEJ | MAKIJAŻ KOKTAJLOWY
organizator - Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
patronat - Europejska Akademia Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner
zgłoszenia
|hala C - scena główna|
    13.30 - 14.00 IUNO COSMETICS - MAKIJAŻ WEGAŃSKI - ŚWIEŻOŚĆ I MŁODOŚĆ W ZGODZIE Z NATURĄ | POKAZ
Beata Małachowska - właściciel Szkoły Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej Beauty Art
|hala B - scena pokazowa|
    13.30 - 15.30 ZAGROŻENIA ZWIĄZANE Z EGZOTYCZNYMI ZABIEGAMI KOSMETYCZNYMI I TURYSTYKĄ MEDYCZNO - ESTETYCZNĄ | WYKŁAD
Aleksandra Kulma - starszy asystent Oddziału Przeciwepidemicznego Wojewódzkiej Stacji
Sanitarno - Epidemiologicznej w Gdańsku
organizator - Pomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny
|sala konferencyjna 3|
    14.00 - 15.00 MISTRZOWIE URODY | GALA PLEBISCYTU DZIENNIKA BAŁTYCKIEGO
Ogłoszenie wyników. Laureaci z województw pomorskiego i warmińsko-mazurskiego
|hala C - scena główna|
    14.30 - 15.30 TEGO JESZCZE NIE WIESZ! - JAK DZIĘKI FACEBOOKOWI ZWIĘKSZYĆ SPRZEDAŻ SWOICH PRODUKTÓW I/LUB USŁUG W BRANŻY BEAUTY | PRELEKCJA
Bartosz Manicki - właściciel agencji reklamowej ProjectUP
|hala B - scena pokazowa|
    14.30 - 16.30 MISTRZOWSKIE CIĘCIE - STRZYŻENIE OLD SCHOOL BEZ UŻYCIA MASZYNKI, DEPILACJA BRODY NITKĄ | WARSZTATY BARBERSKIE
Luigi Galluccio - wykładowca akademii C.N.A.S.S.
organizator - Federacja Stylistów i Kreatorów
wstęp płatny - 220 zł
zgłoszenia - www.gwiazdyfryzjerstwa.pl
|sala konferencyjna 2|
    14.30 - 16.30 AKCJA CHARYTATYWNA NA RZECZ HOSPICJUM POMORZE DZIECIOM | CZESANIE ZA UŚMIECH
Układanie włosów chętnym osobom przez uczniów pomorskich szkół Fryzjerskich za datki na
rzecz Hospicjum
organizatorzy - Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw i Wojewódzka Komisja Branży Fryzjersko - Kosmetycznej
|hala B - strefa B|
    15.00 - 15.30 NIEZALEŻNA KOBIETA KREATYWNA | POKAZ BIŻUTERII AUTORSKIEJ PATRYCJI BRENDLER I KOLEKCJI STROJÓW KATARZYNY BEDNARSKIEJ ORAZ KAROLINY BRYL
organizator - Agencja Maarwin
|hala C - scena główna|
    15.30 - 16.00 MIKROPUNKTURA W LECZENIU BLIZN POTRĄDZIKOWYCH | WYKŁAD I POKAZ
Patrycja Pejs – kosmetolog
organizator - Medical Line Micropigmentation
|hala B - scena pokazowa|
    15.30 - 16.30 MISTRZOWIE URODY | GALA PLEBISCYTU DZIENNIKA BAŁTYCKIEGO
Ogłoszenie wyników. Laureaci z województwa kujawsko-pomorskiego
|hala C - scena główna|
    16.30 - 17.00 GALA URODY | Ceremonia wręczenia nagród laureatom konkursów i mistrzostw
8. Otwarte Mistrzostwa Wizażu i Stylizacji | Red Carpet Glow
19. Mistrzostwa Makijażu Kobiety Dojrzałej | Makijaż Koktajlowy
Konkurs na najlepszy produkt Targów Uroda o Medal Mercurius Gedanensis
|hala C - scena główna|
    17.00 - 18.00 GALA CMC POLSKA | Ceremonia wręczenia nagród laureatom Międzynarodowych Otwartych Mistrzostw we Fryzjerstwie CMC Polska na licencji Confederetion Mondiale Coiffure
OLD SCHOOL | Strzyżenie z modelowaniem | Kategoria fryzjerstwo męskie
SALON LOOK | Modne strzyżenie z modelowaniem | Kategoria fryzjerstwo damskie
EVENING STYLE | Fryzura wieczorowa | Kategoria fryzjerstwo damskie
BRIDAL STYLE | Fryzura ślubna | Kategoria fryzjerstwo damskie
FULL FASHION LOOK | Stylizacja| Kategoria fryzjerstwo damskie i męskie
|hala C - scena główna|
    17.00 CEREMONIA WRĘCZENIA NAGRÓD LAUREATOM
XXI Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | Pink&White | Akryl
XXI Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | Pink&White | Żel
XXI Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | Manicure Hybrydowego | Soak-off
XXI Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | Pink&White | Salon Nails
|hala B - scena pokazowa|
    17.30 CEREMONIA WRĘCZENIA NAGRÓD LAUREATOM
Amber Eyes Internationale Championships Gdańsk, Poland 2018
Międzynarodowych Mistrzostw Stylizacji i Pielęgnacji Rzęs i Brwi
Kategoria stylizacji rzęs - przedłużanie metodą dużych objętości 5D+ |
kategoria Expert i Master
Kategoria stylizacji rzęs - przedłużanie metodą małych objętości 2 - 3D asymetria oczu |
kategoria Expert i Master
Kategoria brwi damskie - modelowanie wraz z koloryzacją
Kategoria brwi męskie - modelowanie wraz z koloryzacją
|hala B - scena pokazowa|
    07.10.2018 | niedziela |10.00 - 17.00
    09.00 - 15.40 AMBER EYES INTERNATIONALE CHAMPIONSHIPS Gdańsk, Poland 2018
Międzynarodowe Mistrzostwa Stylizacji i Pielęgnacji rzęs i brwi
organizator - I Bella Donna Salon Grażyna Kleba, II Lashbotox.pl
udział płatny - 250 zł/ jedna kategoria
zgłoszenia elektroniczne - www.ambereyes.pl
|hala B - strefa G|
09.00 - 11.00 KATEGORIA STYLIZACJA RZĘS - przedłużanie metodą klasyczną 1:1 |
kategoria Expert i Master
11.30 - 13.10 KATEGORIA LIFTING/ LAMINACJA RZĘS | kategoria Expert i Master
13.40 - 15.40 KATEGORIA RZĘSY MĘSKIE - stylizacja
    09.00 - 17.00 XXI MISTRZOSTWA STYLIZACJI PAZNOKCI NAIL MASTER CUP
organizator - Euro Fashion Akademia Paznokcia
udział płatny - 120 zł/ jedna kategoria
zgłoszenia elektroniczne - www.nailmastercup.com
|hala C - strefa E|
09.00 - 11.00 SZTYLET SALONOWY | ULICZNE GRAFFITI
10.00 - 17.00 ONE TIP | ZWIERZĘ W OBIEKTYWIE/ TIP BOX 3D | PEJZAŻ
11.30 - 15.00 NAIL ART POLAND® | MITY I LEGENDY
    10.00 - 11.00 DZIEŃ FRYZJERA | OTWARTY MŁODZIEŻOWY KONKURS FRYZJERSKI
WYCISKANIE FAL NA MOKRO | Kategoria - fryzjerstwo damskie
STRZYŻENIA I CZESANIE FRYZURY KLASYCZNEJ | Kategoria - fryzjerstwo męskie
organizatorzy - Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw i Wojewódzka Komisja Branży Fryzjersko - Kosmetycznej
zgłoszenia - www.dzienfryzjera.pl
|hala B - strefa B|
    10.00 - 14.00 6. OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA W MAKIJAŻU PERMANENTNYM
organizator - Medical Line Micropigmentation
udział płatny - 100 zł
zgłoszenia - www.medical-line.pl
|hala B - strefa A|
    10.00 - 17.00 MAKE-UP STUDIO - BEAUTY CORNER | STREFA MAKIJAŻU
Zaprasza - Szkoła Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej BEAUTY ART i firma INGLOT
|hala B - strefa D|
    10.00 - 17.00 STREFA PODOLOGII
Strefa dla osób zainteresowanych tematyką stóp - prezentacja kosmetyków, preparatów zabiegowych, sprzętu do gabinetów pedicure i podologicznych, w programie pokazy praktyczne
Zaprasza Kerpro
|hala A |
10:00 - 11:00 - Korekcja paznokci przy pomocy Metody Arkady - pokaz praktyczny
12:00 - 13:00 - Rekonstrukcja paznokci w gabinecie podologicznym - pokaz praktyczny
14:00 - 15:00 - Klamry ortonyksyjne w gabinecie podologicznym - pokaz praktyczny
15:30 - 16:30 - Pokaz podstawowego zabiegu podologicznego - praca „na sucho”
    10.00 - 17.00 STREFA MODY I URODY | CREATIVE ZONE BY MAARWIN
To strefa dedykowana kreacji wizerunku kobiet poprzez modę, spotkania z gośćmi - stylistami, fotografami, blogerami, modelkami, wizażystami, prezentującymi najnowsze trendy w modzie na nadchodzący sezon 2018
Zaprasza – Maarwin
    10.00 - 17.00 STREFA BARBERINGU
Strefa dla Panów - w programie pokazy i porady barberingowe
Zaprasza - Barber Expert Academy, Super Barber
|hala B - strefa C|
    10.00 - 17.00 AMBER EYES CONFERENCE Gdańsk, Poland 2018
Konferencja stylizacji i pielęgnacji rzęs i brwi
organizator - I Bella Donna Salon Grażyna Kleba, II Lashbotox.pl
wstęp płatny - 50 zł/ jeden wykład, 300 zł/ 2 dni wykładów
zgłoszenia elektroniczne - www.ambereyes.pl
|sala konferencyjna 1b|
10.00 - 11.00 JAK SKUTECZNIE PRZYŚPIESZYĆ TEMPO PRACY W STYLIZACJI RZĘS
Alla Rio - mistrzyni świata, wykładowca oraz sędzia na międzynarodowych
mistrzostwach stylizacji rzęs
11.30 - 12.30 PRZYGOTOWANIE DO MISTRZOSTW W KATEGORII STYLIZACJI RZĘS - NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ
Patrycja Pawłowska - międzynarodowa mistrzyni, wykładowca oraz sędzia
na międzynarodowych mistrzostwach stylizacji rzęs
13.00 - 14.00 RÓŻNE ODSŁONY STYLIZACJI EFEKTU KOCIEGO OKA
Kasia Szelągowska - międzynarodowa mistrzyni, wykładowca oraz sędzia na
międzynarodowych mistrzostwach stylizacji rzęs
14.30 - 15.30 MAKSYMALNE ZAGĘSZCZENIE RZĘS PRZY MINIMALNEJ OBJĘTOŚCI - CZYLI JAK PRACOWAĆ MIĘDZY RZĘDAMI RZĘS
Marta Suwińska - międzynarodowa mistrzyni, wykładowca oraz sędzia na
mistrzostwach stylizacji rzęs
16.00 - 17.00 BRWI DAMSKIE - TAJEMNICE IDEALNEGO KSZTAŁTU
Marzena Wetmańska - międzynarodowa mistrzyni, wykładowca w stylizacji rzęs i brwi
    10.00 - 17.00 7. OGÓLNOPOLSKI KONGRES WIZAŻYSTÓW | ŚLUB ZGODNY Z TRENDAMI
organizator - Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
partner - Europejska Akademia Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner
wstęp płatny - cennik (pdf)
zgłoszenia elektroniczne - https://uroda2018.exposupport.pl/shop
|sala konferencyjna 1a|
10.00 - 11.30 PODKŁAD I MODELOWANIE TWARZY PANNY MŁODEJ DO FOTOGRAFII
Marek Bogdziewicz- make up artist, stylista fryzur, juror
12.00 - 13.30 MAKIJAŻ OCZU I ŁUKI BRWIOWE PANNY MŁODEJ - DOPASOWANIE DO TYPU URODY I BUDOWY CZASZKI
Irina Brailian-Kovalchuk - make-up artist, juror, wykładowca
14.00 - 15.30 MAKIJAŻ FOTOGRAFICZNY PANNY MŁODEJ - ROLA BARWY UST W FOTOGRAFII PORTRETOWEJ
Jolanta Wagner - make-up artist, juror, wykładowca, dyrektor artystyczny
Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej
15.45 - 17.00 MAKIJAŻ PANNY MŁODEJ - WARSZTAT
Jolanta Wagner - make-up artist, juror, wykładowca,
dyrektor artystyczny Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej
/w odpowiednie kosmetyki i akcesoria (lusterko) uczestnicy zabezpieczają się we
własnym zakresie/
    10.30 - 12.00 MISTRZOWIE URODY | GALA PLEBISCYTU DZIENNIKA BAŁTYCKIEGO
Ogłoszenie wyników. Laureaci z województw pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego
|hala C - scena główna|
    10.30 - 12.00 POKAZ MAKIJAŻU GLAMOUR
Adrian Świderski - make-up artist znany ze współpracy z najlepszymi markami kosmetycznymi, magazynami mody /Vogue, Harper’s Bazaar/ i stacjami telewizyjnymi /BBC,TVN/, współtworzy wizerunek gwiazd i osób publicznych
organizator - Kryolan
|hala B - scena pokazowa|
    10.30 - 16.00 II INDIGO EXPERT FORUM
organizator - Indigo Nails
wstęp - 100 zł
zgłoszenia - pokaz@indigogdansk.pl
|sala konferencyjna 1c|
10.30 - 12.00 DIABEŁ TKWI W SZCZEGÓŁACH - EFEKTOWNE ZDOBIENIA NA SEZON JESIEŃ 2018,
Klaudia Kawińska, Katarzyna Wojtczak
WYKONANIE WYBRANYCH ZDOBIEŃ NA ŻYWO | POKAZ
12.15 - 13.45 BAZA MINERALNA - JAK TO MOŻLIWE, ŻE DZIĘKI NIEJ WYKONASZ MANICURE JUŻ W 45 MINUT, Paulina Walaszczyk
MANICURE MINERALNY KROK PO KROKU | POKAZ
14.30 - 16.00 JESIEŃ NA PAZNOKCIACH - SALONOWE ZDOBIENIA, KTÓRE WYKONASZ W 5 MINUT, KROK PO KROKU, Anna Leśniewska
JESIENNE OMBRE + ORNAMENTY | POKAZ
    11.00 - 14.00 KOLORYMETRIA - PEWNY I ŚWIADOMY DOBÓR PIGMENTU DO MAKIJAŻU PERMANENTNEGO | WORKSHOP
Agnieszka Leśniewska - Akademia Makijażu Permanentnego PUREBEAU-AGI
wstęp płatny - 150 zł
zgłoszenia - agi.lesniewska@gmail.com
|sala konferencyjna 2|
    11.00 - 15.00 NOWOCZESNE TECHNOLOGIE I NOWATORSKIE TECHNIKI ODBUDOWY SKÓRY | WARSZTATY
Resurfacing dermatologiczny, eksfoliacja fotodynamiczna, bioregeneracja
organizator - Tri star Cosmetics
wstęp płatny - 50 zł
zgłoszenia - szkolenia@tristarcos.pl
|sala konferencyjna 3|
• PLATINUM PEEL & CURE - FOTODYNAMICZNA EKSFOLIACJA Z UŻYCIEM LASERA FIRMY CHANTARELLE
Szkoleniowiec marki Chantarelle
• VEGAN NATURE - HOLISTYCZNA TERAPIA VEGAŃSKA INSPIROWANA CZTEREMA ŻYWIOŁAMI - NOWOŚĆ FIRMY FARMONA
Szkoleniowiec marki Farmony
• WYJĄTKOWA TECHNOLOGIA SIECIOWANIA W KWASIE HIALURONOWYM BIOHYALUX
Karolina Bartos - kosmetolog
• PH FORMUŁA - DERMATOLOGICZNY RESURFACING SKÓRY
Szkoleniowiec firmy Beautymed
• CYTOCER - INNOWACYJNE POŁĄCZENIE DERMATOLOGICZNEGO RESURFACINGU SKÓRY PHFORMUŁA Z MEZOTERAPIĄ CYTOCARE
Szkoleniowiec firmy Beautymed
• BIOTECHNOLOGIA GERNETIC NA RATUNEK REGENERACJI
Szkoleniowiec marki Gernetic
    11.30 - 12.30 DZIEŃ FRYZJERA | OTWARTY KONKURS MĘSKI
LALKA KEN
organizatorzy - Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw i Wojewódzka Komisja Branży Fryzjersko - Kosmetycznej
zgłoszenia - www.dzienfryzjera.pl
|hala B - strefa B|
    11.40 - 12.30 DZIEŃ FRYZJERA | 5. KONKURS MIĘDZYSZKOLNY OPEN HAIR CUP 2018
JASNA I CIEMNA STRONA LALKI BARBIE
organizatorzy - Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw i Wojewódzka Komisja Branży Fryzjersko - Kosmetycznej
zgłoszenia - www.dzienfryzjera.pl
|hala B - strefa B|
    12.00 - 12.30 DZIEŃ FRYZJERA | SKANDYNAWSKIE MOTYWY| POKAZ FRYZJERSKI
FINLANDIA CALLISTO GROUP
ALINA PIKAREWSKA
SVETLANA KILJUNEN
OLGA HUTTUNEN

|hala C - scena główna|
    12.00 - 13.00 NOWOŚCI EURO FASHION - MULTIWITAMINOWA BAZA I MULTIGEL | POKAZ
Joanna Mirkowska - dyplomowany instruktor Euro Fashion Akademia Paznokcia
organizator - Euro Fashion Akademia Paznokcia
|hala B - scena pokazowa|
    12.30 - 13.00 DZIEŃ FRYZJERA | WŁOSKIE SPOJRZENIE NA NOWOCZESNE TRENDY FRYZJERSKIE |
POKAZ FRYZJERSKI
ANTONIO BILANCIO - Prezydent światowej organizacji Confederation Mondiale de la Coiffure
LUIGI GALLUCCIO - Wykładowca akademii C.N.A.S.S.
ORESTE CUOMO
|hala C - scena główna|
    13.00 - 13.30 DZIEŃ FRYZJERA | FRYZURY I UPIĘCIA HAUTE COUTURE | POKAZ FRYZJERSKI
VAZHA MKHITARYAN - Vice Prezydent Confederation Mondiale Coiffure CMC, Prezydent CMC
Russia, 12-krotny mistrz świata we fryzjerstwie, legenda światowego fryzjerstwa, właściciel
międzynarodowej akademii fryzjerskiej „De Vajan Academy”, organizator - Confederation
Mondiale Coiffure
|hala C - scena główna|
    13.00 - 13.30 SKUTECZNY ZABIEG NA CIAŁO W GABINECIE KOSMETYCZNYM BEZ KABINY PRYSZNICOWEJ? TO MOŻLIWE. NOWOCZESNY, MODELUJĄCO-ANTYCELLULITOWY PROGRAM KSZTAŁTOWANIA SYLWETKI | WYKŁAD
Justyna Mrówczyńska - regionalny kierownik sprzedaży, szkoleniowiec ds. kosmetyki profesjonalnej
|hala B - scena pokazowa|
    13.00 - 14.00 DZIEŃ FRYZJERA | 12. KONKURS FRYZJERSKI | HAIR DESIGN
organizator - Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
udział płatny - 100 zł
zgłoszenia elektroniczne
|hala B - strefa B|
    13.15 - 14.20 DZIEŃ FRYZJERA | OGÓLNOPOLSKI KONKURS MŁODYCH TALENTÓW
BOGINI WSZECHCZASÓW WIDZIANA OCZAMI WYOBRAŹNI FRYZJERA | Kategoria – fryzjerstwo damskie
BOGOWIE, KREZUSI WSZECHCZASÓW WIDZIANI OCZAMI WYOBRAŹNI FRYZJERA | Kategoria fryzjerstwo męskie
organizatorzy -Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw i Wojewódzka Komisja Branży Fryzjersko - Kosmetycznej
zgłoszenia - www.dzienfryzjera.pl
|hala B - strefa B|
    13.30 - 14.00 IUNO COSMETICS - MAKIJAŻ ŚLUBNY - WEGAŃSKIE PIĘKNO PANNY MŁODEJ | POKAZ
Beata Małachowska - właściciel Szkoły Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej Beauty Art
|hala B - scena pokazowa|
    13.30 - 14.00 SUPER BARBER | POKAZ BARBERINGOWY
Wojciech Karwat - mistrz Polski w barberingu
|hala C - scena główna|
    14.00 - 14.30 BARBER EXPERT ACADEMY | POKAZ BARBERINGOWY
|hala C - scena główna|
    14.00 - 16.00 ANATOMIA STRZYŻENIA - GEOMETRYCZNE PODEJŚCIE DO STRZYŻENIA DAMSKIEGO | WARSZTAT
Anna Zenkowska - mistrzyni fryzjerstwa, edukator
organizator - Federacja Stylistów i Kreatorów
wstęp płatny - 220 zł
zgłoszenia - www.gwiazdyfryzjerstwa.pl
|sala konferencyjna 2|
    15.00 - 15.30 NIEZALEŻNA KOBIETA KREATYWNA | POKAZ BIŻUTERII AUTORSKIEJ PATRYCJI BRENDLER I KOLEKCJI STROJÓW KATARZYNY BEDNARSKIEJ ORAZ KAROLINY BRYL
organizator - Agencja Maarwin
|hala C - scena główna|
    15.00 - 15.30 CEREMONIA WRĘCZENIA NAGRÓD LAUREATOM
6. Ogólnopolskich mistrzostw w makijażu permanentnym
|hala B - scena pokazowa|
    16.00 CEREMONIA WRĘCZANIA NAGRÓD LAUREATOM
XXI Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | One Tip |Zwierzę w obiektywie
XXI Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | Tip Box 3 D | Pejzaż
XXI Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | Sztylet Salonowy | Uliczne grafitti
XXI Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | Nail Art Poland®| Mity i legendy
|hala B - scena pokazowa|
    16.00
DZIEŃ FRYZJERA | GALA DNIA FRYZJERA |
Ceremonia wręczenia nagród laureatom konkursów fryzjerskich
12. Konkurs Fryzjerski Hair Design
Otwarty młodzieżowy konkurs fryzjerski |Wyciskanie fal na mokro/ Strzyżenia i czesanie fryzury klasycznej
5. Konkurs Międzyszkolny Open Hair Cup | Jasna i ciemna strona lalki Barbie
Otwarty konkurs męski | Lalka Ken
Ogólnopolski konkurs młodych talentów | Bogini wszechczasów widziana oczami wyobraźni
fryzjera/ Bogowie, krezusi wszechczasów widziani oczami wyobraźni fryzjera
|hala C - scena główna|
    16.30 CEREMONIA WRĘCZENIA NAGRÓD LAUREATOM
Amber Eyes Internationale Championships Gdańsk, Poland 2018
Międzynarodowych Mistrzostw Stylizacji i Pielęgnacji Rzęs i Brwi
Kategoria stylizacja rzęs - przedłużanie metodą klasyczną 1:1 | kategoria Expert i Master
Kategoria lifting/ laminacja rzęs | kategoria Expert i Master
Kategoria rzęsy męskie - stylizacja
|hala B - scena pokazowa|
*program może ulec zmianie