URODA | 10-11 października 2020

23. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie

Targi URODA są tworzone z pasją i zaangażowaniem. Już po raz 23. organizujemy wydarzenie, podczas którego kreowane i prezentowane są atrakcyjne i nieszablonowe rozwiązania dla profesjonalistów z branży kosmetycznej i fryzjerskiej.

Tegoroczna edycja to nie tylko nowa data, ale przede wszystkim nowe koncepcje i interesujące perspektywy. Zmieniamy się i wyznaczamy standardy, od 23. lat jesteśmy najważniejszą imprezą w branży beauty w północnej Polsce.

Razem z naszymi Partnerami tworzymy fantastyczny program wydarzeń: inspirujące pokazy, kreatywne warsztaty, certyfikowane szkolenia, specjalistyczne kongresy, prestiżowe konkursy, mistrzostwa i galę wręczenia nagród.

Ogromne zainteresowanie wszystkich tych, którym bliski jest świat kosmetycznych i fryzjerskich tajemnic są gwarantem sukcesu kolejnej edycji targów.

Serdecznie zapraszamy w drugi weekend października.

URODA – PO PROSTU PIĘKNE TARGI!

więcej informacji: urodatargi.pl

miejsce: AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, ul. Żaglowa 11
organizator: Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
manager projektu: Anna Klein: anna.klein@mtgsa.com.pl ǀ t. 58 554 92 16, 663 707 700
facebook https://www.facebook.com/TargiUroda Instagram https://www.instagram.com/targiuroda/

PARTNERZY

Pomorska Izba Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Euro Fashion, Akademia Paznokcia, Szkoła Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej Beauty Art, Barber Zone – Wojciech Karwat, Akademia.
SPONSOR GŁÓWNY HAIR DESIGN: firma JBS
FUNDATORZY NAGRÓD HAIR DESIGN: Husion