Wyniki konkursów URODA 2019

KONKURS O MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS URODA 2019

1. KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI I UPIĘKSZANIA W DOMU

KATEGORIA 1B: KOSMETYKI PIELĘGNACYJNE

MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS
Firma STARA MYDLARNIA
za kosmetyki Linia Collagen z serii Eko Receptura

WYRÓŻNIENIE
Firma TRI STAR COSMETICS JACEK ŻYCHLIŃSKI
za krem Vital Transfer Visage

KATEGORIA 1C: KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI I STYLIZACJI WŁOSÓW

MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS
Firma LABORATORIUM KOSMETYKÓW NATURALNYCH FARMONA
za zabieg Specjalistyczna Linia Trychologiczna

KATEGORIA 1D-EKO: KOSMETYKI DO DOMOWEGO SPA

MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS
Firma MANUFAKTURA LAWENDA
za kosmetyki Kawowa Energia Masło Peelingujące 2w1 + Mus Mydlany z Olejami

WYRÓŻNIENIE
Firma SYGNIT KAROL DZIEKOŃSKI
za kosmetyki Amber Dust Body Butter i Amber Dust Peeling

2. KOSMETYKI PROFESJONALNE

KATEGORIA 2A: KOSMETYKI UPIĘKSZAJĄCE

MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS
Firma SZYMAŃSKI I WSPÓLNICY
za puder Luminizin Skin Highlighter

KATEGORIA 2B: KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI TWARZY, SZYI I DEKOLTU

MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS
Firma BIELENDA KOSMETYKI NATURALNE
za serię kosmetyków Bielenda Professional Total Lifting PPV+

MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS
Firma JADWIGA INSTYTUT KOSMETYCZNO-MEDYCZNY, LABORATORIUM BIOODNOWY
za kosmetyki Seria Anti Age Prestige Trufle i Peptydy

KATEGORIA 2C: KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI CIAŁA

WYRÓŻNIENIE
Firma LABORATORIUM KOSMETYKÓW NATURALNYCH FARMONA
za mikroigłową eksfoliację skóry kwasami - Face & Body Roller

KATEGORIA 2D: KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI RZĘS I BRWI

MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS
EUROPEJSKA AKADEMIA ESTETYKI ARTYSTYCZNEJ JOLANTY WAGNER
za Eyebrow Designer

KATEGORIA 2E: KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI I STYLIZACJI WŁOSÓW

WYRÓŻNIENIE
HURTOWNIA FRYZJERSKA KAMEL
za Profesjonalna farbę do włosów Innovationevo z lnem i arganem

KATEGORIA 2F: KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI I UPIĘKSZANIA PAZNOKCI

MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS
Firma EURO FASHION
za produkt BCT System Ra Nails

WYRÓŻNIENIE
Firma ALLEPAZNOKCIE MICHAŁ SZEWCZYK
za produkt Doctor Top Mollylac

KATEGORIA 2G: ZABIEG KOSMETYCZNY

MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS
Firma BANDI PROFESSIONAL
za zabieg Wild Berry Ferment Peel

MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS
Firma Chantarelle
za urządzenie THERMOLED MASTER

KATEGORIA 3: SPRZĘT I URZĄDZENIA
MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS
Firma YASUMI Sp. z o.o. Sp. K.
za urządzenie kosmetyczne LIPOZERO

WYRÓŻNIENIE
Firma SPAREDA IWONA DONALSKA
za aparat do mikropigmentacji LISA ONE

WYRÓŻNIENIE
Firma VENUS MICHAŁ MATUSZAK / 3D VENUS-BEAUTY.PL
za wielowymiarowy analizer skóry POLDERMA EXPLORE 3D

WYRÓŻNIENIE
Firma PROF. COSMETICA
za urządzenie THERMOLED MASTER

WYRÓŻNIENIE
Firma CHANTARELLE
za urządzenie THERMOLED MASTER

Mistrzostwa Wizażu i Stylizacji Karnawał w RIO

I MIEJSCE
Michalina Maćkiewicz

MIEJSCE II
Paulina Łukasik

MIEJSCE III
Izabela Szczerbicka

7. OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA W MAKIJAŻU PERMANENTNYM 2019

Mistrz Polski Barbara Łebek

Wicemistrz Polski Paulina Podgórska

Drugi Wicemistrz Klaudia Biernacka

Wyróżnienie Specjalne (za perfekcyjnie wykonane usta) Karolina Kędzia

13. Konkurs Fryzjerski Hair Design

W kategorii fryzjerstwo damskie
I MIEJSCE Aleksandra Kobiella
II MIEJSCE Paulina Słomska
III MIEJSCE Katarzyna Arciszewska
IV MIEJSCE Aneta Morawska

kategoria fryzjerstwo męskie
MIEJSCE 1 Damian Kucharczyk
MIEJSCE 1 Magdalena Żukowska
MIEJSCE 2 Aleksandra Majchrzak
MIEJSCE 3 Bartosz Junkier
MIEJSCE 4 Arkadiusz Chętnik
MIEJSCE 5 Maksymilian Blank
MIEJSCE 6 Patrycja Góra

XXII OTWARTE MISTRZOSTWA STYLIZACJI PAZNOKCI NAIL MASTER CUP

PINK&WHITE | AKRYL
dywizja I
I miejsce: Lukas Anna
II miejsce: Qang Nhut Nguyen
III miejsce: Kate Thitarin-Yamee

dywizja II
I miejsce: Anna Skibicka
II miejsce: Anna Prabucka
III miejsce: Agata Kaczmarek

PINK&WHITE | ŻEL
dywizja I
I miejsce: Aleksandra Woś
II miejsce: Katarzyna Łużna-Gujska
III miejsce: Marta Kuryło

dywizja II
I miejsce: Lena Kurach
II miejsce: Natalia Trefon
III miejsce: Katarzyna Stachura

MANICURE HYBRYDOWY “SOAK OFF"
dywizja I
I miejsce: Marta Kuryło
II miejsce: Karolina Jusiak
III miejsce: Beata Markowicz

dywizja II
I miejsce: Olga Lubańska
II miejsce: Beata Barańska- Sradomska
III miejsce: Marta Ramza

PINK&WHITE |SALON NAILS
dywizja I
I miejsce: Daria Gaweł
II miejsce: Małgorzata Jankowska
III miejsce: Marta Kuryło

dywizja II
I miejsce: Lena Kurach
II miejsce: Natalia Trefon
III miejsce: Anna Skibicka

ONE TIP |SŁODKIE EMOCJE – DZIECKO
dywizja I
I miejsce: Ilona Błaszczak
II miejsce: Marlena Krawczykowska
III miejsce: Magdalena Żuk

dywizja II
I miejsce: Natalia Moskal
II miejsce: Angelika Skaja
III miejsce: Agata Pisarczyk

TIP BOX |ŚWIAT KOMIKSU
dywizja I
I miejsce: Sabina Rzucidło
II miejsce: Aleksandra Karbownik
III miejsce: Marta Błaszczyk

dywizja II
I miejsce: Iwona Friede
II miejsce: Adina Trojan
III miejsce: Angelika Wróbel

TIP BOX 3D |MROKI ŚREDNIOWIECZA
dywizja II
I miejsce: Anna Prabucka
II miejsce: Ewelina Fedorowicz
III miejsce: Paulina Kula

SZTYLET SALONOWY | pt. „SWEET CANDY”
dywizja I
I miejsce: Lidia Purczyńska
II miejsce: Małgorzata Jankowska
III miejsce: Katarzyna Konderak

dywizja II
I miejsce: Natalia Trefon
II miejsce: Magdalena Serafin
III miejsce: Magdalena Kisiel

TIP ART |BŁYSZCZĄCA GEOMETRIA
dywizja I
I miejsce: Justyna Dziętło
II miejsce: Agnieszka Zakopiec
III miejsce: Danuta Mielewczyk

dywizja II
I miejsce: Dorota Bujok
II miejsce: Natalia Trefon
III miejsce: Magdalena Serafin

NAIL ART POLAND |FABRYKA ŚW. MIKOŁAJA
dywizja I
I miejsce: Sabina Rzucidło
II miejsce: Justyna Dziętło
III miejsce: Ilona Błaszczak

dywizja II
I miejsce: Anna Prabucka
II miejsce: Ewa Rabiej
III miejsce: Marta Bogdańska

GRAND MASTER MISTRZOSTW NAIL MASTER CUP
Anna Prabucka