Program

    07.10.2017 | sobota |10.00-18.00
    09.00 - 11.30 XX MISTRZOSTWA STYLIZACJI PAZNOKCI NAIL MASTER CUP | PINK &WHITE | AKRYL
XX MISTRZOSTWA STYLIZACJI PAZNOKCI NAIL MASTER CUP | PINK &WHITE | ŻEL

organizator - Euro Fashion Akademia Paznokcia
zgłoszenia - http://nailmastercup.com/
|hala C - strefa E|
    10.00 - 16.00 5. OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA W MAKIJAŻU PERMANENTNYM
organizator - Medical Line Micropigmentation
|hala B - strefa A|
    10.00 - 18.00 MAKE-UP STUDIO - BEAUTY CORNER | STREFA MAKIJAŻY
organizator - Szkoła Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej BEAUTY ART
|hala B - strefa D|
    10.00 - 18.00 STREFA BARBERINGU | Strefa dla Panów - prezentacja kosmetyków i sprzętu do salonów specjalizujących się w strzyżeniu i goleniu, w programie pokazy barberingowe.
organizator - Barber Expert Academy
|hala B - strefa C|
    10.30 - 14.00 MIĘDZYNARODOWE OTWARTE MISTRZOSTWA WE FRYZJERSTWIE CMC POLSKA | GDAŃSK BEAUTY AWARDS 2017 na licencji Confederation Mondiale Coiffure
organizator - Federacja Stylistów i Kreatorów na licencji Confederation Mondiale Coiffure
|hala B - strefa B|
10.30 - 11.30 OLD SCHOOL | Strzyżenie z modelowaniem | Kategoria fryzjerstwo męskie
SALON LOOK |Modne strzyżenie z modelowaniem |Kategoria fryzjerstwo damskie
12.30 - 13.30 EVENING STYLE | Fryzura wieczorowa |Kategoria fryzjerstwo damskie
BRIDAL STYLE |Fryzura ślubna | Kategoria fryzjerstwo damskie
    10.30 - 18.00 6. OGÓLNOPOLSKI KONGRES WIZAŻYSTÓW | MODELOWANIE TWARZY I ŁUKU BRWIOWEGO JAKO GŁÓWNE ELEMENTY KREOWANIA WIZERUNKU TWARZY
organizator - Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
partner - Europejska Akademia Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner
wstęp płatny, zgłoszenia elektroniczne - https://uroda2017.exposupport.pl/shop
|sala konferencyjna 1a|
10.30 - 12.00 SPOSOBY MODYFIKACJI BRWI ORAZ TECHNIKI ICH PODKREŚLANIA
wykład i pokaz
Grażyna Kleba - make -up artist, juror, wykładowca
12.30 - 14.00 MODYFIKACJA KSZTAŁTU BRWI U MĘŻCZYZN - wykład i pokaz
Grażyna Kleba - make-up artist, juror, wykładowca
14.45 - 16.15 DOPASOWANIE FORMY BRWI DO KSZTAŁTU TWARZY – wykład i pokaz
Jolanta Wagner - make-up artist, juror, wykładowca
dyrektor artystyczny Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej
16.30 - 18.00 MODYFIKACJA BRWI Z UWZGLĘDNIENIEM TECHNIK I KSZTAŁTÓW TWARZY- warsztat
Jolanta Wagner - make-up artist, juror, wykładowca,
dyrektor artystyczny Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej
/odpowiednie kosmetyki i akcesoria uczestnicy zabezpieczają we własnym zakresie/
    11.00 - 12.00 7. OTWARTE MISTRZOSTWA WIZAŻU I STYLIZACJI | BAROKOWY GLAMOUR
organizator - Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
partner - Szkoła Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej BEAUTY ART.
zgłoszenia - http://urodatargi.amberexpo.pl
/title,7__OTWARTE_MISTRZOSTWA_WIZAZU_I_STYLIZACJI,pid,3761.html
|hala C - scena główna|
    11.30 - 12.30 WIELKIE MOŻLIWOŚCI MALEŃKICH CZĄSTECZEK O2 i CO2 - KARBOXYTERAPIA|
WYKŁAD I POKAZ

Magdalena Czajkowska - kosmetolog, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Monika Pawlicka - kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie
organizator - AYCOM
wstęp wolny
|sala konferencyjna 2|
    12.00 OFICJALNE OTWARCIE TARGÓW
|hala C - scena główna|
    12.00 - 12.40 USIECIOWANY KWAS HIALURONOWY BIOHYALUX GWARANCJĄ PIĘKNA | PRELEKCJA
Karolina Bartos - wykładowca akademicki Akademii Medycznej i Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
organizator - Tri Star Cosmetics
|hala B - scena pokazowa|
    12.00 - 13.15 XX MISTRZOSTWA STYLIZACJI PAZNOKCI NAIL MASTER CUP | MANICURE HYBRYDOWY
| SOAK OFF
organizator - Euro Fashion Akademia Paznokcia
zgłoszenia - http://nailmastercup.com/
|hala C - strefa E|
    12.40 - 13.20 SKUTECZNA I BEZPIECZNA FUZJA - INNOWACYJNE MIESZANINY KWASÓW W ZABIEGACH NOWOCZESNEJ EKSFOLIACJI | PRELEKCJA
dr Marcin Wasylewski - Dyrektor Działu Badań i Rozwoju, ekspert Chantarelle
organizator - Tri Star Cosmetics
|hala B - scena pokazowa|
    13.00 - 14.00 18. MISTRZOSTWA MAKIJAŻU KOBIETY DOJRZAŁEJ |SPORTOWY WIZERUNEK KOBIETY DOJRZAŁEJ
organizator - Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
patronat - Europejska Akademia Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner
zgłoszenia - http://urodatargi.amberexpo.pl
/title,MISTRZOSTWA_MAKIJAZU_KOBIETY_DOJRZALEJ,pid,3763.html
|hala C - scena główna|
    13.00 - 14.00 ODMŁADZANIE BEZ SKALPELA - MIKROPIGNAMENTACJA I ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ - IDEALNE POŁĄCZENIA | WYKŁAD
Żaneta Stanisławska - członek SPCP USA właściciel Broadway Beauty, międzynarodowa trenerka microblading, makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej, wykładowczyni akademicka
organizator - Broadway Beauty
wstęp wolny
|sala konferencyjna 2|
    13.45 - 14.45 XX MISTRZOSTWA STYLIZACJI PAZNOKCI NAIL MASTER CUP | PINK&WHITE | SALON NAILS
organizator – Euro Fashion Akademia Paznokcia
zgłoszenia - http://nailmastercup.com/
|hala C - strefa E|
    14.00 - 15.00 PROCEDURA SPRZEDAŻY W SALONIE BEAUTY – Jak rozmawiać z klientką, by zachęcić ją do kolejnych zabiegów i nowych kosmetyków | WYKŁAD
Marta Fiłoń - trener biznesu spa&beauty
organizator - Beauty Inspiration
|hala B - scena pokazowa|
    14.30 - 16.30 AKCJA CHARYTATYWNA NA RZECZ HOSPICJUM POMORZE DZIECIOM | CZESANIE ZA UŚMIECH
Układanie włosów chętnym osobom przez uczniów pomorskich szkół fryzjerskich za datki na
rzecz Hospicjum.
organizator - Pomorska Izba Małych i Średnich Przedsiębiorstw
|hala B - strefa B|
    16.30 GALA URODY | Ceremonia wręczenia nagród laureatom konkursów i mistrzostw
7. Otwarte Mistrzostwa Wizażu i Stylizacji | Barokowy Glamour
18. Mistrzostwa Makijażu Kobiety Dojrzałej | Sportowy Wizerunek Kobiety Dojrzałej
Konkurs na najlepszy produkt Targów Uroda o Medal Mercurius Gedanensis
|hala C - scena główna|
    17.00 - 18.00 GALA CMC POLSKA | Ceremonia wręczenia nagród laureatom Międzynarodowych Otwartych Mistrzostw we Fryzjerstwie CMC Polska na licencji Confederetion Mondiale Coiffure
OLD SCHOOL | Strzyżenie z modelowaniem | Kategoria fryzjerstwo męskie
SALON LOOK |Modne strzyżenie z modelowaniem | Kategoria fryzjerstwo damskie
EVENING STYLE | Fryzura wieczorowa | Kategoria fryzjerstwo damskie
BRIDAL STYLE |Fryzura ślubna | Kategoria fryzjerstwo damskie
|hala C - scena główna|
    17.00 CEREMONIA WRĘCZENIA NAGRÓD LAUREATOM
XX Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | Pink&White | Akryl
XX Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | Pink&White | Żel
XX Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | Manicure Hybrydowego | Soak-off
XX Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | Pink&White | Salon Nails
|hala B - scena pokazowa|
    17.30 CEREMONIA WRĘCZENIA NAGRÓD LAUREATOM
5. Ogólnopolskich Mistrzostw w Makijażu Permanentnym
|hala B - scena pokazowa|
    08.10.2017 | niedziela |10.00-17.00
    09.00 - 11.00 XX MISTRZOSTWA STYLIZACJI PAZNOKCI NAIL MASTER CUP | SZTYLET SALONOWY | WEDDING DAY
organizator - Euro Fashion Akademia Paznokcia
zgłoszenia - http://nailmastercup.com/
|hala C - strefa E|
    10.00 - 12.30 DZIEŃ FRYZJERA | 53. WOJEWÓDZKI KONKURS UCZNIÓW RZEMIOSŁA FRYZJERSKIEGO IM. STEFANA ZDROJEWSKIEGO
organizator - Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw
zgłoszenia - http://dzienfryzjera.pl/
|hala B - strefa B|
    10.00 - 17.00 XX MISTRZOSTWA STYLIZACJI PAZNOKCI NAIL MASTER CUP | ONE TIP | CZŁOWIEK XXI wieku
XX MISTRZOSTWA STYLIZACJI PAZNOKCI NAIL MASTER CUP | TIP BOX 3 D |DOOKOŁA ŚWIATA
Prezentacja prac biorących udział Mistrzostwach
zgłoszenia - http://nailmastercup.com/
|hala C - strefa E|
    10.00 - 17.00 6. OGÓLNOPOLSKI KONGRES WIZAŻYSTÓW | MODELOWANIE TWARZY I ŁUKU BRWIOWEGO JAKO GŁÓWNE ELEMENTY KREOWANIA WIZERUNKU TWARZY
organizator - Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
partner - Europejska Akademia Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner
wstęp płatny, zgłoszenia elektroniczne - https://uroda2017.exposupport.pl/shop
|sala konferencyjna 1a|
10.00 - 11.30 ŚWIATŁOCIEŃ. TECHNIKI MODELOWANIA TWARZY - wykład i pokaz
Marek Bogdziewicz – make-up artist, stylista fryzur, juror
12.00 - 13.30 GEOMETRIA TWARZY I MOŻLIWOŚCI JEJ MODYFIKACJI - wykład i pokaz
Irina Brailian-Kovalchuk - make-up artist, juror, wykładowca
13.45 - 15.15 TYPOLOGIE TWARZY I ICH OPTYCZNE MODYFIKACJE - wykład i pokaz
Jolanta Wagner - make-up artist, juror, wykładowca,
dyrektor artystyczny Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej
15.30 - 17.00 MODELOWANIA TWARZY PRZY UWZGLĘDNIENIU KLASYFIKACJI KSZTAŁTÓW TWARZY - warsztat
Jolanta Wagner - make-up artist, juror, wykładowca,
dyrektor artystyczny Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej
/odpowiednie kosmetyki i akcesoria uczestnicy zabezpieczają we własnym zakresie/
    10.00 - 17.00 MAKE-UP STUDIO - BEAUTY CORNER | STREFA MAKIJAŻY
organizator - Szkoła Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej BEAUTY ART.
|hala B - strefa D|
    10.00 - 17.00 STREFA BARBERINGU | Strefa dla Panów - prezentacja kosmetyków i sprzętu do salonów specjalizujących się w strzyżeniu i goleniu, w programie pokazy barberingowe.
organizator - Barber Expert Academy
|hala B - strefa C|
    10.30 - 13.00 DZIEŃ FRYZJERA | TRENDY 2018 | POKAZY INSTRUKTORÓW I STYLISTÓW FRYZUR
|hala C - scena główna|
    11.00 - 12.00 ELLEEBANA NAJSZYBSZY LIFTING NA ŚWIECIE | POKAZ
Joanna Siruga - założyciel i ambasador duńskiej marki Joannas Lashes, międzynarodowy instruktor stylizacji rzęs
organizator - Joanna Lashes - Elleebana Polska
|hala B - scena pokazowa|
    11.30 - 15.00 XX MISTRZOSTWA STYLIZACJI PAZNOKCI NAIL MASTER CUP | NAIL ART POLAND® | KULTURA AZTEKÓW
organizator - Euro Fashion Akademia Paznokcia
zgłodzenia - http://nailmastercup.com/
|hala C - strefa E|
    12.00 - 12.40 USIECIOWANY KWAS HIALURONOWY BIOHYALUX GWARANCJĄ PIĘKNA | PRELEKCJA
Karolina Bartos - wykładowca akademicki Akademii Medycznej i Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
organizator - Tri Star Cosmetics
|hala B - scena pokazowa|
    13.00 - 14.00 DZIEŃ FRYZJERA | 11. KONKURS FRYZJERSKI | HAIR DESIGN
organizator - Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
zgłoszenia - urodatargi.amberexpo.pl/title,HAIR_DESIGN,pid,3762.html
|hala B - strefa B|
    13.20 - 14.10 DZIEŃ FRYZJERA | 4. KONKURS MIĘDZYSZKOLNY OPEN HAIR CUP 2017 | GEJSZA
organizator -Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw
zgłoszenia - http://dzienfryzjera.pl/
|hala B - strefa B|
    13.30 - 14.30 POLYGEL - REWOLUCJA W PRZEDŁUŻANIU PAZNOKCI! | POKAZ
Joanna Mirkowska - dyplomowany instruktor Euro Fashion Akademii Paznokcia
organizator - Euro Fashion Akademia Paznokcia
|hala B - scena pokazowa|
    13.30 - 17.00 WORKSHOP FIBROPLAST - PLAZMA PUREBEAU AGI - lifting powieki oka, redukcja zmarszczek Agnieszka Leśniewska - linergista, trener, szkoleniowiec, wielokrotna mistrzyni
organizator - PurebeauAGI Akademia Makijażu Permanentnego
wstęp płatny - 100 zł, bilety tel. 503-179-183, agi.lesniewska@gmail.com
|sala konferencyjna 2|
    16.00 CEREMONIA WRĘCZANIA NAGRÓD LAUREATOM
XX Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | One Tip | Człowiek XXI wieku
XX Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | Tip Box 3 D |Dookoła Świata
XX Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | Sztylet Salonowy | Wedding Day
XX Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | Nail Art Poland®| Kultura Azteków
|hala B - scena pokazowa|
    16.00 DZIEŃ FRYZJERA | GALA DNIA FRYZJERA | Ceremonia wręczenia nagród laureatom konkursów fryzjerskich
11. Konkurs Fryzjerski Hair Design
53. Wojewódzki Konkurs Uczniów rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Zdrojewskiego
4. Konkurs Międzyszkolny Open Hair Cup | Gejsza
|hala C - scena główna|
*program może ulec zmianie