Program targów URODA 2019

    05.10.2019 | sobota |10.00 - 18.00
    09.00 - 14.45 XXII MISTRZOSTWA STYLIZACJI PAZNOKCI NAIL MASTER CUP
organizator - Euro Fashion Akademia Paznokcia
udział płatny
Dywizja I – 130 zł /jedna kategoria/
Dywizja II – 150 zł /jedna kategoria/
zgłoszenia elektroniczne - www.nailmastercup.com
|hala C - strefa B|
09.00 - 11.30 KATEGORIA PINK&WHITE | AKRYL
KATEGORIA PINK&WHITE | ŻEL
12.00 - 13.15 KATEGORIA MANICURE HYBRYDOWY | SOAK - OFF
13.45 - 14.45 KATEGORIA PINK&WHITE | SALON NAILS
    10.00 - 15.00 7. OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA W MAKIJAŻU PERMANENTNYM
organizator - Medical Line Micropigmentation
udział płatny - 100 zł
zgłoszenia - www.medical-line.pl
|hala C - strefa C|
    10.00 - 18.00 MAKE-UP STUDIO - BEAUTY CORNER | STREFA MAKIJAŻU
Zaprasza - Szkoła Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej BEAUTY ART
|hala B|
    10.00 - 18.00 CREATIVE ZONE&FASHION BY MAARWIN&ISMENA
Strefa dedykowana kreacji wizerunku kobiet poprzez modę, spotkania ze stylistami, fotografami, blogerami, modelkami, wizażystami, prezentującymi najnowsze trendy w modzie na nadchodzący sezon 2020
Zaprasza - Maarwin i Ismena
|hala C|
    10.00 - 18.00 STREFA EKO URODA
Strefa kosmetyków naturalnych, ekologicznych i wegańskich – w programie warsztaty i pokazy
12.00 – 12.30 - „Eko inspiracje” | warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych
Monika Laskowska - kosmetolog, właścicielka firmy Wielki Kufer
13.30 – 14.00 - „Naturalne receptury” | warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych
Agnieszka Lis - właścicielka firmy Prosta Kostka
15.30 – 16.00 - „Eko inspiracje” | warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych
Monika Laskowska, kosmetolog, właścicielka firmy Wielki Kufer
16.30 – 17.00 - „Naturalne receptury” | warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych
Agnieszka Lis - właścicielka firmy Prosta Kostka
|hala B|
    10.00 - 18.00 BARBER ZONE | STREFA BARBERINGU
Strefa dla Panów - w programie pokazy i porady barberingowe
Zaprasza - Barber Zone - Wojciech Karwat World Champion Barber
|hala B|
    10.00 - 18.00 STREFA ZATOKA PIĘKNA
Prezentacje profesjonalnych usług z zakresu medycyny estetycznej
Zaprasza – portal Zatoka Piękna
|hala A|
    10.30 - 11.00 INFUZJA TLENOWA JAKO NOWOCZESNA METODA TERAPEUTYCZNA W KOSMETOLOGII I TRYCHOLOGII | POKAZ
Anna Kamm – kosmetolog, adiunkt w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku oraz doktorantka Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku
|hala B – scena pokazowa|
    11.00 - 16.00 KONGRES PODOLOGICZNY
organizator - Szkoła Podologii w Żorach
udział płatny - 120 zł
informacje – kongres@podologiczny.pl
bilety – www.sklep.podologiczny.pl
|sala konferencyjna 1a|
10.00 – 11.00 Rejestracja uczestników, przed wejściem do Sali 1a
11.00 – 11:30 Oficjalne rozpoczęcie, przywitanie i przedstawienie programu dnia oraz „łyk” historii podologii, Marek Musioł, Marek Cyrulik
11.30 – 12.30 Dziecko w gabinecie podologicznym
Agnieszka Musioł - Wykładowca w Szkole Podologii w Żorach, ukończyła Akademię Podologii w Katowicach
12.30 – 13.15 PACT® MED - skuteczna walka z grzybicą
Agnieszka Musioł - Wykładowca w Szkole Podologii w Żorach, ukończyła Akademię Podologii w Katowicach.
13.15 – 13.45 Przerwa
13.45 – 15.00 PECLAVUS® - naturalne, certyfikowane preparaty do pielęgnacji stóp
Klaudia Kołatek - Wykładowca w Szkole Podologii w Żorach, ukończyła Wyższą Śląską Szkołę Medyczną w Katowicach z tytułem Magister Kosmetologii o specjalizacji podologia.
15.00 – 16.00 ODCISKI NA STOPACH - rodzaje i możliwości usuwania
Klaudia Kołatek - Wykładowca w Szkole Podologii w Żorach, ukończyła Wyższą Śląską Szkołę Medyczną w Katowicach z tytułem Magister Kosmetologii o specjalizacji podologia.
    11.00 - 12.00 9. OTWARTE MISTRZOSTWA WIZAŻU I STYLIZACJI | KARNAWAŁ W RIO
organizator - Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
partner - Szkoła Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej BEAUTY ART
karta zgłoszenia - www.amberexpo.pl
|hala C - scena główna|
    11.00 - 12.00 LOOK&LEARN | BEAUTY NEWS
JAK SKUTECZNIE SPRZEDAWAĆ USŁUGI W BRANŻY BEAUTY ZA POMOCĄ
SOCIAL MEDIA?

Bartosz Manicki - właściciel agencji reklamowej ProjectUP
|hala B - scena pokazowa|
    12.00 OFICJALNE OTWARCIE TARGÓW
|hala C - scena główna|
    12.00 - 13.00 LOOK&LEARN | BEAUTY NEWS
STYLIZACJA PAZNOKCI W STYLU "NATURAL LOOK" - POZNAJ NOWOŚCI OD EURO FASHION | POKAZ

Joanna Lenarczyk - Międzynarodowy Instruktor Euro Fashion Akademia Paznokcia, Master Educator Hand&Nail Harmony, Mistrzyni Nail Masters London 2017 One Stroke Nail Art Box Entity Artist
|hala B – scena pokazowa|
    12.00 - 15.00 THE DEVIL’S FACE BY DOROTA’S FREAKS | POKAZ CHARAKTERYZACJI
Dorota Spaczyńska-Spilorz - ARTIST OF THE YEAR 2019 Face Awards Polska, PRESS Grand Video Awards 2018 "Kot YouTube"
|hala C|
    12.00 - 16.00 KONGRES KOSMETOLOGICZNY - AKADEMIA TARGÓW URODA
organizator - Międzynarodowe Targi Gdańskie
udział płatny – 20 zł za jeden wykład, 30 zł za 2 wykłady
bilety do nabycia w kasie targów
|hala C – sala konferencyjna|
12.00 – 13.00 ENZYMY NOWOCZESNĄ I SKUTECZNĄ TERAPIĄ W ESTETYCE
Dr. n. med. Izabela Załęska - międzynarodowy ekspert w dziedzinie Kosmetologii, specjalista z zakresu Kosmetologii Estetycznej, Medycznej i Leczniczej, adiunkt i Kierownik Zakładu Kosmetologii Profesjonalnej na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Koordynator kierunku Kosmetologia w PPWSZ w Nowym Targu
13.00 - 14.00 SKÓRA NACZYNIOWA - OBRAZ KLINICZNY, CZYNNIKI NASILAJĄCE,
EDUKACJA, PIELĘGNACJA
Prof. ndzw. dr n. med. Magdalena Ciupińska – Profesor Uczelni Medycznej im. Marii Skłodowskiej – Curie, specjalista dermatolog-wenerolog, członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, autorka ponad 200 publikacji, wykładowca w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
14.00 - 15.00 PODOLOGIA ZAWÓD PRZYSZŁOŚCI. JAK ROZWINĄĆ USŁUGI SALONU
O PODOLOGIĘ, JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ
Iwona Karaś - wieloletni wykładowca, promotorka edukacji
15.00 - 16.00 MIKROPIGMENTACJA BRWI - METODA WŁOSKOWA CZY OMBRE? DOBÓR
TECHNIK I SKŁADU PIGMENTÓW DO RODZAJU SKÓRY ORAZ STYLU KLIENTKI (KLIENTA)
Iwona Marciniak - trener i wykładowca, laureatka i członek jury wielu międzynarodowych Mistrzostw, m.in. w Moskwie, Rydze, Dusseldorf a także w Chinach
    12.00 - 16.00 AKCJA CHARYTATYWNA NA RZECZ HOSPICJUM POMORZE DZIECIOM |CZESANIE ZA UŚMIECH
Układanie włosów chętnym osobom przez uczniów pomorskich szkół Fryzjerskich za datki na
rzecz Hospicjum
organizator - Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw
wraz z Wojewódzką Komisją Branży Fryzjersko - Kosmetycznej
|hala B - strefa A|
    12.30 - 14.00 20. MISTRZOSTWA MAKIJAŻU KOBIETY DOJRZAŁEJ | FINAŁ 20-lecia – POKAZY MISTRZÓW
organizator - Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
patronat - Europejska Akademia Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner
BENEFIS JOLANTY WAGNER Z OKAZJI JUBILEUSZU 30-lecia pracy artystycznej
|hala C - scena główna|
    13.00 - 13.30 LOOK&LEARN | BEAUTY NEWS
SILNA REGENERACJA SKÓRY PO LECIE - MEZOTERAPIA KWASEM NIEUSIECIOWANYM MARKI CURAMED
Karolina Sobczyńska - Bartos - kosmetolog, promotor zdrowia, dietetyk, wykładowca akademicki
organizator - Tri Star Cosmetics
|hala B - scena pokazowa|
    13.30 - 15.30 ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA PIĘKNO - O BEZPIECZEŃSTWIE ZABIEGÓW UPIĘKSZAJĄCYCH
| WYKŁAD
Aleksandra Kulma - starszy asystent Oddziału Promocji Zdrowia Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Gdańsku
organizator - Pomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny
|sala konferencyjna 3|
    13.30 - 14.00 LOOK&LEARN | BEAUTY NEWS
DWUEATAPOWA MIKRODERMABRAZJA SENSORYCZNA – NATYCHMIASTOWA POPRAWA WYGLĄDU SKÓRY I ODPRĘŻENIE ZMYSŁÓW – POZNAJ ZŁUSZCZAJĄCĄ SIŁĘ FERMENTÓW! | BANDI PROFESSIONAL
Aneta Dzięcielewska - Kierownik Rozwoju Marki w BANDI Cosmetics, kosmetolog
|hala B - scena pokazowa|
    14.00 - 14.30 LOOK&LEARN | BEAUTY NEWS
IUNO COSMETICS - MAKIJAŻ WEGAŃSKI W ZGODZIE Z NATURĄ
Beata Małachowska - właściciel Szkoły Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej Beauty Art
|hala B - scena pokazowa|
    14.00 - 15.00 GALA – WIELKI PLEBICYT | MISTRZOWIE URODY
Ogłoszenie wyników
|hala C - scena główna|
    14.30 - 15.00 LOOK&LEARN | BEAUTY NEWS
LIFTING BEZ SKALPELA - JAPOŃSKI MASAŻ KOBIDO
Monika Laskowska – kosmetolog, terapeuta Masażu Kobido
|hala C - scena pokazowa|
    15.00 – 15.30 LOOK&LEARN | BEAUTY NEWS
TAJNIKI MAKIJAŻU I NOWOŚCI W AVON
Natalia Sobieraj – Beauty Expert Avon
Maria Połomska - Ambasadorka Avon, wizażystka
|hala C - scena pokazowa|
    15.00 - 16.00 GWIAZDY NA CZERWONYM DYWANIE| POKAZ MAKIJAŻU
HARRY J GLAM – gość specjalny Targów URODA, Makeup Designer, Celebrity and Commercial Beauty Makeup Artist
|hala C - scena główna|
    15.00 - 15.30 CEREMONIA WRĘCZENIA NAGRÓD LAUREATOM
7. Ogólnopolskich mistrzostw w makijażu permanentnym
|hala B - scena pokazowa|
    16.00 - 16.30 #makeupbydorotagardias
Dorota Gardias – dziennikarka i prezenterka telewizyjna
|hala C - scena główna|
    16.30 - 17.00 GALA URODY | Ceremonia wręczenia nagród laureatom konkursów i mistrzostw
9. Otwarte Mistrzostwa Wizażu i Stylizacji | Karnawał w Rio
Konkurs na najlepszy produkt Targów Uroda o Medal Mercurius Gedanensis
|hala C - scena główna|
    17.00 - 18.00 GALA – WIELKI PLEBICYT | MISTRZOWIE URODY
Ogłoszenie wyników
|hala C - scena główna|
     
    06.10.2019 | niedziela |10.00 - 17.00
    07.30 - 17.00 XXII MISTRZOSTWA STYLIZACJI PAZNOKCI NAIL MASTER CUP
organizator - Euro Fashion Akademia Paznokcia
udział płatny - Dywizja I-130 zł, Dywizja II-150 zł /jedna kategoria/
zgłoszenia elektroniczne - www.nailmastercup.com
|hala C - strefa A|
07.30 - 08.30 TIP ART | TEMAT NIESPODZIANKA
09.00 - 11.00 SZTYLET SALONOWY | SWEET CANDY
10.00 - 17.00 ONE TIP | SŁODKIE EMOCJE - DZIECKO/ TIP BOX 3D | MROKI ŚREDNIOWIECZA /TIP BOX |ŚWIAT KOMIKSU
11.30 - 15.00 NAIL ART POLAND® | FABRYKA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA
    10.00 - 12.30 FAST FADE FIGHT | KONKURS FRYZJERSKI – STRZYŻENIE MĘSKIE W 15 MINUT, FRYZURA ,,SKINFADE”
organizator – Mario Mayer
|hala C – przy scenie głównej|
    10.00 - 12.45 DZIEŃ FRYZJERA | 55. WOJEWÓDZKI KONKURS UCZNIÓW RZEMIOSŁA FRYZJERSKIEGO
IM. STEFANA ZDROJEWSKIEGO
organizator - Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw
zgłoszenia - www.dzienfryzjera.pl
|hala B - strefa A|
    10.00 - 17.00 MAKE-UP STUDIO - BEAUTY CORNER | STREFA MAKIJAŻU
Zaprasza - Szkoła Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej BEAUTY ART
|hala B|
    10.00 - 17.00 CREATIVE ZONE&FASHION BY MAARWIN&ISMENA
Strefa dedykowana kreacji wizerunku kobiet poprzez modę, spotkania ze stylistami, fotografami, blogerami, modelkami, wizażystami, prezentującymi najnowsze trendy w modzie na nadchodzący sezon 2020.
Zaprasza - Maarwin i Ismena
|hala C|
    10.00 - 18.00 STREFA EKO URODA
Strefa kosmetyków naturalnych, ekologicznych i wegańskich – w programie warsztaty i pokazy
11.00 – 11.30 - „Naturalne receptury” | warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych
Agnieszka Lis - właścicielka firmy Prosta Kostka
12.30 – 13.00 - „Eko inspiracje” | warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych
Monika Laskowska, kosmetolog, właścicielka firmy Wielki Kufer
13.30 – 14.00 - „Naturalne receptury” | warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych
Agnieszka Lis - właścicielka firmy Prosta Kostka
15.00 – 15.30 - „Eko inspiracje” | warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych
Monika Laskowska - kosmetolog, właścicielka firmy Wielki Kufer
|hala B|
    10.00 - 17.00 BARBER ZONE | STREFA BARBERINGU
Strefa dla Panów - w programie pokazy i porady barberingowe
Zaprasza - Barber Zone - Wojciech Karwat World Champion Barber
|hala B|
    10.00 - 17.00 STREFA ZATOKA PIĘKNA
Prezentacje profesjonalnych usług z zakresu medycyny estetycznej
Zaprasza – portal Zatoka Piękna
|hala A|
    11.00 - 15.00 II GDAŃSKA KONFERENCJA PODOLOGICZNA
organizator - Wydawnictwo ITERUM
udział płatny
do 6 września: 100 zł, po tym dniu: 120 zł
sprzedaż biletów - https://konferencja-podologiczna-2019.konfeo.com
e-mail: iterum@post.pl
kontakt telefoniczny: 512 377 997 lub 511 214 311
10.00 - 11.00 REJESTRACJA UCZESTNIKÓW
11.00 – 12.45 CZĘŚĆ I
• HIPERKERATOZY W PRAKTYCE PODOLOGA I KOSMETOLOGA
mgr Jadwiga Kalicińska - specjalistka ds. podologii Farmona Professional,
kosmetolog, asystentka w Zakładzie Dermatologii Doświadczalnej
i Kosmetologii UJ CM, nauczycielka praktycznej nauki zawodu, autorka
i współautorka wielu publikacji.
• MIEJSCOWE ZAOPATRZENIE NOWOCZESNYMI OPATRUNKAMI W ZSC ORAZ ROLA EDUKACJI PACJENTA I JEGO RODZINY
Maria Jarmuszczak - absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu,
właścicielka gabinetu podologicznego. Doświadczenie zdobywała w poradni
stopy cukrzycowej przy Katedrze Kliniki Diabetologii i Chorób Wewnętrznych w Poznaniu. Stosuje holistyczne podejście do pacjenta, współpracuje z poradnią stopy cukrzycowej i Kliniką Angiodiabetica w Poznaniu.
12.45 - 13.00 PRZERWA
13.00 - 15.00 CZĘŚĆ II
• PROCEDURY HIGIENICZNO-DEZYNFEKCYJNE W GABINECIE PODOLOGICZNYM. PLAN HIGIENY GABINETU PODOLOGICZNEGO.
mgr Arleta Stawinoga - ekspertka firmy Ecolab, światowego lidera w zakresie
rozwiązań w utrzymaniu higieny i zapobieganiu infekcjom oraz usług
związanych z gospodarowaniem wodą i energią. Ecolab oferuje specjalistyczne rozwiązania w dziedzinie ochrony zdrowia oraz usprawnienia procesów mycia, sanityzacji oraz dezynfekcji.
• TECHNICZNE ROZWIĄZANIA DO KOMPRESJI
Teresa Łeptuch - właścicielka firmy Orto Medica specjalizującej się w kompresjoterapii oraz produktach limfatycznych szytych na miarę; wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami z obrzękami oraz niewydolnością żylną.
• TAPING W PODOLOGII - NOWE MOŻLIOWOŚCI DLA PODOLOGÓW:
ROZWIĄZANIA STOSOWANE W PRZYPADKU PALUCHA KOŚLAWEGO
ORAZ WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI
mgr Jadwiga Kalicińska – specjalistka ds. podologii Farmona Professional,
kosmetolog, asystentka w Zakładzie Dermatologii Doświadczalnej i
Kosmetologii UJ CM, nauczycielka praktycznej nauki zawodu, autorka i
współautorka wielu publikacji.
    11.00 - 15.00 POKAZY MAKIJAŻU | KRYOLAN
|sala konferencyjna 2|
11.00 – 13.00 RED CARPET MAKE-UP
Kasia Zaremba – makijażysta gwiazd, makijażysta w programach telewizyjnych, m.in. Dancing with the Stars, Voice of Poland, Must be the Music, Celebrity Splash!, Top Model
13.15 – 15.00 SZTUKA BEZ GRANIC
Anna Jaszczyszyn – 6 letnie doświadczenie w branży wizażowej, laureatka konkursów makijażowych
    11.30 - 12.00 LOOK&LEARN | BEAUTY NEWS
LIFTING BEZ SKALPELA - JAPOŃSKI MASAŻ KOBIDO
Monika Laskowska – kosmetolog, terapeuta Masażu Kobido
|hala C - scena pokazowa|
    12.00 - 13.00 LOOK&LEARN | BEAUTY NEWS
STYLIZACJA PAZNOKCI W STYLU "NATURAL LOOK" - POZNAJ NOWOŚCI OD EURO FASHION | POKAZ

Joanna Lenarczyk - Międzynarodowy Instruktor Euro Fashion Akademia Paznokcia, Master Educator Hand&Nail Harmony, Mistrzyni Nail Masters London 2017 One Stroke Nail Art Box Entity Artist
|hala B – scena pokazowa|
    12.30 - 13.00 EVENING STYLE – FRYZURY WIECZOROWE | POKAZ FRYZJERSKI
Mateusz Kępka - wicemistrz świata we fryzjerstwie artystycznym, Mistrz Europy, kilkukrotnie Mistrz Polski
|hala C – scena główna|
    12.30 - 13.20 DZIEŃ FRYZJERA | 6. KONKURS MIĘDZYSZKOLNY OPEN HAIR CUP 2019 | STYL GLAMOUR – EKSTRAWAGANCKJA - ELEGANCJA - LUKSUS
Konkurs o statuetkę Prezesa Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz o Statuetkę Przechodnią dla Najlepszej Szkoły
organizator -Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw
|hala B - strefa A|
    13.00 - 13.30 NEW GRUNGE - MODA W NAJWIĘKSZYCH MIASTACH EUROPY | POKAZ FRYZJERSKI
Międzynarodowy Team JURAN ART Group
|hala C – scena główna|
    13.00 - 14.00 DZIEŃ FRYZJERA | 13. KONKURS FRYZJERSKI | HAIR DESIGN
organizator - Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
udział płatny - 100 zł
zgłoszenia elektroniczne - urodatargi.amberexpo.pl/title,HAIR_DESIGN,pid,3762.html
|hala B - strefa A|
    13.00 - 13.30 LOOK&LEARN | BEAUTY NEWS
PIĘKNO JEST W NAS! JAK ZATRZYMAĆ PROCES STARZENIA SIĘ SKÓRY PRZY UŻYCIU KWASU USIECIOWANEGO BIOHYALUX
Karolina Sobczyńska- Bartos - kosmetolog, promotor zdrowia, dietetyk; wykładowca akademicki
organizator - Tri Star Cosmetics
|hala B - scena pokazowa|
    13.30 - 14.00 LOOK&LEARN | BEAUTY NEWS
IUNO COSMETICS - MAKIJAŻ WEGAŃSKI W ZGODZIE Z NATURĄ
Beata Małachowska - właściciel Szkoły Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej Beauty Art
|hala B - scena pokazowa|
    13.30 - 14.00 SUPER BARBER | POKAZ BARBERINGOWY
Wojciech Karwat – World Champion Barber
Beata Lewczuk – wicemistrzyni Europy i Eurazji
Bartosz Marcinkowski – finalista Best Barber of Scotland
|hala C – scena główna|
    14.00 - 14.30 CHIC IN THE CITY | POKAZ MODY MARKI ISMENA
|hala C – scena główna|
    14.00 - 16.00 NOWOCZESNE STRZYŻENIA SALONOWE | WARSZTATY FRYZJERSKIE
Organizator Międzynarodowy Team JURAN ART Group
udział płatny: look and learn – 300 zł / warsztaty z instruktorem – 600 zł
rejestracja – gwiazdyfryzjerstwa.pl, info@juranart.com
|sala konferencyjna 3|
    14.30 - 16.00 GALA – WIELKI PLEBICYT | MISTRZOWIE URODY
Ogłoszenie wyników
|hala C - scena główna|
    16.00 CEREMONIA WRĘCZANIA NAGRÓD LAUREATOM
XXII Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup
KATEGORIA PINK&WHITE | AKRYL
KATEGORIA PINK&WHITE | ŻEL
KATEGORIA MANICUE HYBRYDOWY | SOAK-OFF
KATEGORIA PINK&WHITE | SALON NAILS
TIP ART | TEMAT NIESPODZIANKA
TIP BOX | ŚWIAT KOMIKSU
SZTYLET SALONOWY | SWEET CANDY
ONE TIP | SŁODKIE EMOCJE - DZIECKO/ TIP BOX 3D | MROKI ŚREDNIOWIECZA
NAIL ART POLAND® | FABRYKA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA
|hala B - scena pokazowa|
    16.00 DZIEŃ FRYZJERA | GALA DNIA FRYZJERA |
Ceremonia wręczenia nagród laureatom konkursów fryzjerskich
13. Konkurs Fryzjerski Hair Design
55. Wojewódzki konkurs uczniów rzemiosła fryzjerskiego im. Stefana Zdrojewskiego
6. Konkurs Międzyszkolny Open Hair Cup | STYL GLAMOUR
|hala C - scena główna|
 
*program może ulec zmianie