program targów



    08.10.2016 | sobota | 10.00-18.00
    09.00 - 11.30 XIX MISTRZOSTWA STYLIZACJI PAZNOKCI NAIL MASTER CUP | PINK &WHITE
AKRYL
XIX MISTRZOSTWA STYLIZACJI PAZNOKCI NAIL MASTER CUP | PINK &WHITE
ŻEL
organizator - Euro Fashion, Akademia Paznokcia
|hala B – strefa A|
    10.00 - 14.00 4. OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA W MAKIJAŻU PERMAMENTNYM
organizator - Broadway Beauty Północ Centrum Szkoleniowe Karoliny Widzickiej
|hala A – strefa B|
    10.00 - 17.30 5. OGÓLNOPOLSKI KONGRES WIZAŻYSTÓW | MAKIJAŻ NA SPECJALNE OKAZJE
organizator - Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
partner - Europejska Akademia Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner
wstęp płatny, zgłoszenie - www.urodatargi.pl
|sala konferencyjna 1A|
10.00 - 12.45 MAKIJAŻ BIZNESOWY
– wykład, pokaz i warsztat
Marek Bogdziewicz, make-up artist, stylista fryzur
14.00 - 15.30 MAKIJAŻ NA STUDNIÓWKĘ
- wykład i pokaz
Irina Brailian-Kovalchuk - make-up artist, juror, wykładowca
15.45 - 17.30 MAKIJAŻ ŚLUBNY
– wykład, pokaz i warsztat
Jolanta Wagner - make-up artist, juror, wykładowca,
dyrektor artystyczny Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej
    10.00 - 18.00 MAKE-UP STUDIO - BEAUTY CORNER | STREFA MAKIJAŻY
organizator - Szkoła Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej BEAUTY ART.
|hala A - strefa E|
    11.00 - 12.00 6. OTWARTE MISTRZOSTWA WIZAŻU I STYLIZACJI | PASTEL DREAM
organizator - Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
partner - Szkoła Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej BEAUTY ART
|hala C - scena główna|
    11.00 SZKOLENIE dla BRANŻY BEAUTY |POZWÓL KLIENTOWI KUPOWAĆ - nowoczesna
sprzedaż nastawiona na budowanie relacji z klientem

Ewelina Szomborg, business coach
Magdalena Bach, kosmetolog
Organizator - Beauty Training
wstęp wolny
|sala konferencyjna 2|
    11.00 - 12.00 POKAZ | MONTIBELLO ‘’ARUDE’’ KOSMETYKA TransAGEING, GLOBALNA PIELĘGNACJA PRZECIWKO STARZENIU
Jacek Kaczanowski - Brand Manager, Alicja Kamińska - Trenerka Marki, Antoaneta Gegova - Ogólnoświatowa Trenerka Marki
organizator – Polwell Sp. z o.o. Montibello Skin Care
|hala A - scena pokazowa|
    11.00 - 13.00 WYKŁAD | PROCEDURY HIGIENICZNE W GABINECIE KOSMETYCZNYM. JAK NIE ZGINĄĆ
W GĄSZCZU PRZEPISÓW?

mgr Agnieszka Michalak-Sitek
organizator - Sklep Specjalistycznego Zaopatrzenia Medycznego "Servitium"
|sala konferencyjna 1b|
    11.00 - 13.00 AKCJA CHARYTATYWNA NA RZECZ HOSPICJUM POMORZE DZIECIOM | CZESANIE ZA UŚMIECH
Układanie włosów chętnym osobom przez uczniów pomorskich szkół
fryzjerskich.
organizator - Pomorska Izba Małych i Średnich Przedsiębiorstw
|hala B – strefa C|
    11.00 - 14.30 WARSZTATY PODOLOGICZNE | PRACA Z TRUDNYM PACJENTEM
organizator - wydawnictwo ITERUM
wstęp płatny - 300 zł, informacje - iterum@post.pl
|sala konferencyjna 1c|
    12.00 OFICJALNE OTWARCIE TARGÓW
|hala C - scena główna|
    12.00 - 12.40 POKAZ | TERAPIA DOTLENIAJĄCO-DETOKSYKUJĄCA W ZABIEGU ANTI POLLUTION FARMONA PROFESSIONAL
Karolina Wylęgała - szkoleniowiec Farmony
organizator - Tri Star Cosmetics
|hala A - scena pokazowa|
    12.20 - 13.00 POKAZ | MAKIJAŻ KOBIETY DOJRZAŁEJ – ODPOWIEDNI DO TYPU URODY
Jolanta Wagner, make-up artist, dyrektor artystyczny Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej
|hala C - scena główna|
    12.00 - 13.15 XIX MISTRZOSTWA STYLIZACJI PAZNOKCI NAIL MASTER CUP | MANICURE HYBRYDOWY | SOAK OFF
organizator - Euro Fashion, Akademia Paznokcia
|hala B – strefa A|
    13.00 - 14:00
WYKŁAD | ALL ABOUT BROWS - NAJNOWSZE TECHNIKI PIGMENTACJI BRWI
Żaneta Stanisławska, właścicielka Broadway Beauty International Group,
trenerka microblading, makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej,
wykładowczyni akademicka
organizator - Broadway Beauty
wstęp wolny
|sala konferencyjna 2|
    13.00 - 14.00 17. MISTRZOSTWA MAKIJAŻU KOBIETY DOJRZAŁEJ | LADY W KARNAWALE
organizator - Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
patronat - Europejska Akademia Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner
|hala C scena główna|
    13.00 - 14.00 WYKŁAD | MARKETING SALONU BEAUTY – jak wyróżnić się na rynku
Marta Fiłoń, trener biznesu spa&beauty
organizator – Beauty Inspiration
|hala A - scena pokazowa|
    13.30 – 14.30 OTWARTY KONKURS BARBERINGU | BARBER STYLE
organizator - Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A.
partner - Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw
|hala B - strefa C|
    13.45 - 14.45 XIX MISTRZOSTWA STYLIZACJI PAZNOKCI NAIL MASTER CUP | PINK&WHITE | SALON NAILS
organizator – Euro Fashion, Akademia Paznokcia
    14.00 - 14.30 POKAZ | PIEKNA SKÓRA = FALE RADIOWE (RF)
mgr Dorota Sołdacka – kosmetolog, doktorantka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego,
właścicielka gabinetu kosmetycznego w Gdańsku - Estetic Studio Kosmetyczne Dorota Sołdacka
|hala A - scena pokazowa|
    14.00 - 15.00
GALA PLEBISCYTU DZIENNIKA BAŁTYCKIEGO | MISTRZOWIE URODY
|hala C - scena główna|
    14.30 - 18.00 WARSZTATY PODOLOGICZNE | PRACA Z DŁUTEM I SKALPELEM
organizator - wydawnictwo ITERUM
Wstęp płatny - 300 zł, informacje - iterum@post.pl
|sala konferencyjna 1c|
    14.30 - 15.00 POKAZ | PRIMELLE – JEDEN KROK DO DOSKONAŁOŚCI. MASAŻ PRÓŻNIOWY FACELIFTING I MICRODERMABRAZJA W JEDNYM. WSZYSTKO SKUTECZNIE PRZYJEMNIE I BEZPIECZNIE!
Marta Roguska, kosmetolog, szkoleniowiec
organizator – Sfera Cosmetology
|hala A - scena pokazowa|
    15.00 - 15.30 SZKOLENIE | BE FRUITTI – JAK W ŁATWY SPOSÓB POZYSKAĆ KLIENTA?
organizator - Grupa IT
wstęp wolny
|sala konferencyjna 2|
    15.00 - 15.30 POKAZ MAKIJAŻU | STROBING W MAKIJAŻU ŚLUBNYM
Beata Małachowska - właściciel Szkoły Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej BEAUTY ART
|hala C - scena główna|
    15.00 - 18.00 WORKSHOP PRINCES LIPPEN - MAKIJAŻ PERMANENTNY UST
Agnieszka Leśniewska - linergista, trener, szkoleniowiec, wielokrotna mistrzyni
organizator - PurebeauAGI Akademia Makijażu Permanentnego
wstęp płatny 100 zł, bilety do nabycia tel. 503-179-183, agi.lesniewska@gmail.com
|sala konferencyjna 3|
    16.30 GALA URODY | Ceremonia wręczenia nagród laureatom konkursów i mistrzostw
6. Otwarte Mistrzostwa Wizażu i Stylizacji |PASTEL DREAM
17. Mistrzostwa Makijażu Kobiety Dojrzałej |Lady w karnawale
Otwarty Konkurs Barberingu | Barber Style
Konkurs na najlepszy produkt Targów Uroda o Medal Mercurius Gedanensis
|hala C - scena główna|
    17.00 CEREMONIA WRĘCZENIA NAGRÓD LAUREATOM
XIX Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | Pink&White | Akryl
XIX Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | Pink&White | Żel
XIX Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | Manicure Hybrydowego | Soak-off
XIX Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | Pink&White | Salon Nails
|hala A - scena pokazowa|
    10.00 - 18.00 STREFA URODY I ZDROWIA | prezentacja profesjonalnych usług i produktów dla Pań
dbających o zdrowie
– porady dietetyków, analiza składu i masy ciała oraz wskazówki dla Pań jak dbać o piękny uśmiech i zdrowo żyć
partner - Vivadental
|hala B – strefa D|

    09.10.2016 | niedziela | 10.00-17.00
    09.00 - 11.00 XIX MISTRZOSTWA STYLIZACJI PAZNOKCI NAIL MASTER CUP | SZTYLET SALONOWY | PIĘKNO ORCHIDEI
organizator - Euro Fashion, Akademia Paznokcia
|hala B - strefa A|
    10:00 - 11:00
WYKŁAD | HIFU - NOWOCZESNE URZĄDZENIE W PRZECIWDZIAŁANIU GRAWITACJI. Spektakularny lifting bez skalpela
Anna Mazur, wykładowca i szkoleniowiec Brodway Beauty, specjalista kosmetologii estetycznej
i dermatologii
Organizator - Broadway Beauty
Wstęp wolny
    10.00 - 14.00 4. OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA W MAKIJAŻU PERMANENTNYM
organizator - Broadway Beauty Północ Centrum Szkoleniowe Karoliny Widzickiej
|hala A - strefa B|
    10.00 – 17.00 XIX MISTRZOSTWA STYLIZACJI PAZNOKCI NAIL MASTER CUP | ONE TIP | ARCHITEKTONICZNE CUDA ŚWIATA
XIX MISTRZOSTWA STYLIZACJI PAZNOKCI NAIL MASTER CUP | TIP BOX 3 D |
W JASKINI
Prezentacja prac biorących udział Mistrzostwach
|hala B - strefa A|
    10.00 - 17.00 5. OGÓLNOPOLSKI KONGRES WIZAŻYSTÓW | MAKIJAŻ NA SPECJALNE OKAZJE
organizator - Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
partner - Europejska Akademia Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner
wstęp płatny, zgłoszenie - www.urodatargi.pl
|sala konferencyjna 1A|
10.00 - 12.00 MAKIJAŻ DO KOMUNII – wykład i pokaz
Irina Brailian-Kovalchuk - make-up artist, juror, wykładowca
12.30 - 14.00 MAKIJAŻ GLAMOUR /BŁYSZCZĄCY/ wykład i pokaz
Marek Bogdziewicz – make-up artist, stylista fryzur, juror
14.30 - 17.00 MAKIJAŻ NA WIELKIE WYJŚCIE /SYLWESTER, KARNAWAŁ/ - wykład,
pokaz i warsztat
Jolanta Wagner - make-up artist, juror, wykładowca,
dyrektor artystyczny Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej
    10.00 - 17.00 MAKE-UP STUDIO - BEAUTY CORNER | STREFA MAKIJAŻY
organizator - Szkoła Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej BEAUTY ART.
|hala A - strefa E|
    11.00 - 12.00 POKAZ | MONTIBELLO ‘’ARUDE’’ KOSMETYKA TransAGEING, GLOBALNA PIELĘGNACJA PRZECIWKO STARZENIU
Jacek Kaczanowski - Brand Manager, Alicja Kamińska - Trenerka Marki, Antoaneta Gegova - Ogólnoświatowa Trenerka Marki
organizator - Polwell Sp. Z o.o. Montibello Skin Care
|hala A - scena pokazowa|
    11.00 - 16.00 KONGRES PODOLOGICZNY
organizator – wydawnictwo ITERUM,
wstęp płatny - 50 zł, informacje - iterum@post.pl
|sala konferencyjna 1C|
    11.30 - 15.00
XIX MISTRZOSTWA STYLIZACJI PAZNOKCI NAIL MASTER CUP | NAIL ART POLAND® | SCIENCE FICTION MOVIES
organizator - Euro Fashion, Akademia Paznokcia
|hala B - strefa A|
    12.00 - 13.00
POKAZ MAKIJAŻU | MATOWY SMOKY EYES W KOLORACH ZIEMI
Trendy w makijażu jesień-zima Stage Line Professional Make-Up,
Kolekcja TERRA na sezon 2016/2017
Ewa Winiarska, wizażystka, Make Up Institute Sczecin, absolwentka szkoły Make Up Institute w Sztokholmie, członkini Komisji Egzaminacyjnej w zawodzie Wizażysta.
organizator - IMS NAILS
wstęp wolny
|Sala konferencyjna 2|
    12.00 - 13.00 POKAZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ | KWAS HIALURONOWY – IDEALNY SPOSÓB NAWILZENIA, WYGŁADZENIA I ODMŁODZENIA CAŁEGO CIAŁA
lek. med. Magdalena Krawczak oraz Anna Samusionek aktorka teatralna i filmowa
organizator - O.D.A Poland Sp. z o.o.
|hala A - scena pokazowa|
    13.00 - 13.30 POKAZ | MUZYKA, MODA, MARANTHA | Pokaz pre- kolekcji jesień/zima 2017 – Modestie
Beauté - Skromność Piękna

Marta Nanowska, projektantka kolekcji, twórca i założycielka modowej marki premium -
Marantha, solowa skrzypaczka
|hala C - scena główna|
    13.00 - 13.40 POKAZ | BOGACTWO NEUROPEPTYDÓW W ZABIEGU DERMO-LIFLINGUJĄCYM NEURO LIFT FARMONA PROFESSIONAL
Karolina Wylęgała - szkoleniowiec Farmony
organizator - Tri Star Cosmetics
|hala A - scena pokazowa|
    13.30 - 14.00 POKAZ MAKIJAŻU | CONTOURING NA CO DZIEŃ I OD ŚWIĘTA
Beata Małachowska - właściciel Szkoły Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej BEAUTY ART
|hala C - scena główna|
    14.00 - 14.30 SZKOLENIE | BE FRUTTI – JAK ŁATWO POZYSKAĆ KLIENTA?
organizator – Grupa IT S.A.
|sala konferencyjna 2|
    14.00 - 14.30
POKAZ | MAKIJAŻ WIECZOROWY
Elżbieta Skoczeń – wizażystka, stylistka, kreatorka wizerunku
|hala A - scena pokazowa|
    14.30 - 15.00 POKAZ | MIRROR EFFECT. POZNAJ TECHNIKI LUSTRZANYCH PAZNOKCI
Joanna Mirkowska, dyplomowany instruktor Euro Fashion Akademia Paznokcia
organizator - Euro Fashion, Akademia Paznokcia
|hala A - scena pokazowa|
    15.30 CEREMONIA WRĘCZENIA NAGRÓD LAUREATOM
4. Ogólnopolskich Mistrzostw w Makijażu Permanentnym
|hala A - scena pokazowa|
    16.00 CEREMONIA WRĘCZANIA NAGRÓD LAUREATOM
XIX Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | One Tip | Architektoniczne cuda świata
XIX Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | Tip Box 3 D |W jaskini
XIX Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | Sztylet Salonowy | Piękno Orchidei
XIX Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | Nail Art Poland®| Science Fiction Movies
|hala A - scena pokazowa|
    10.00 - 17.00 STREFA URODY I ZDROWIA | prezentacja profesjonalnych usług i produktów dla Pań
dbających o zdrowie – porady dietetyków, analiza składu i masy ciała oraz wskazówki dla Pań jak dbać o piękny uśmiech i zdrowo żyć
partner - Vivadental
|hala B – strefa D|

    DZIEŃ FRYZJERA
    10.00 - 12.30 52. WOJEWÓDZKI KONKURS UCZNIÓW RZEMIOSŁA FRYZJERSKIEGO IM. STEFANA ZDROJEWSKIEGO
organizator - Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw
|hala B - strefa C|
    10.30
POKAZ BARBERINGU | SHOW MUST GO ON
organizator - Barber Expert Academy
Wojciech Karwat, Mistrz Polski w Barberingu
Łukasz Janik Wicemistrz Mistrz Polski w Barberingu
Damian Zakrzewski – Wicemistrz Polski w Barberingu
Piotr Staszewski, Mistrz Fryzjerstwa
|hala C - scena główna|
    11.00 POKAZ FRYZJERSKI | SPOTKANIE Z AMBASADORKĄ MARKI KEMON BARBARĄ KURDEJ-SZATAN ORAZ ZE STYLISTĄ MARIUSZEM STAWSKIM
|hala C - scena główna|
    11.00 - 13.00 PANEL TRYCHOLOGICZNY
organizator - Klinika Trychologiczna
wstęp płatny 50 zł, informacje 501 250 832, i.zagorska@bioar.pl
|sala konferencyjna 1b|
    11.30
KOLEKCJA MONTIBELLO ILLUSIONS
Martyna Mosiołek, Leszek Ligęza, instruktorzy - Montibello
|hala C - scena główna|
    12.00
POKAZ KOLEKCJI FRYZUR | MW VISION
styliści - Stuart Mcdonald, Darren Waterfall, Tracy Wells, Emma Gibson
organizator - Firma szkoleniowa McDonaldWaterfall & Schwarzkopf z Wielkiej Brytanii
|hala C - scena główna|
    12.30 - 13.30 GALA PLEBISCYTU DZIENNIKA BAŁTYCKIEGO | MISTRZOWIE URODY
|hala C - scena główna|
    13.00 - 14.00 10. KONKURS FRYZJERSKI | HAIR DESIGN
organizator - Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
|hala B - strefa C|
    13.00 - 16.00 SEMINARIUM FRYZJERSKIE | ETNO kolekcja 2017 | AUTORSKI POKAZ AKADEMII FRYZJERSKIEJ SZYMONA NIEMCZYŃSKIEGO | Marka KEMON
seminarium płatne 190 zł
Informacje i sprzedaż biletów u opiekunów marki Kemon
http://www.kemon.pl/PL-H100/opiekunowie.html
|sala konferencyjna 4|
    13.20 - 14.10 3. KONKURS MIĘDZYSZKOLNY OPEN HAIR CUP 2016 | BURLESKA
organizator - Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw
|hala B - strefa C|
    14.00 - 17.00 POKAZ TECHNICZNY ZE SZTUKI BARBERINGU | LOOK AND LEARN
organizator - Barber Expert Academy
Wojciech Karwat - Mistrz Polski w Barberingu
Łukasz Janik - Wicemistrz Mistrz Polski w Barberingu
Damian Zakrzewski – Wicemistrz w Barberingu
Piotr Staszewski – Mistrz Fryzjerstwa
wstęp płatny, bilety do nabycia – informacja w recepcji targów, przy wejściu na halę A
|sala konferencyjna 3|
    14.00 - 18.00 SEMINARIUM FRYZJERSKIE | MW CREATIVE
styliści - Stuart Mcdonald, Darren Waterfall, Tracy Wells, Emma Gibson
organizator - Firma szkoleniowa McDonaldWaterfall & Schwarzkopf z Wielkiej Brytanii
wstęp płatny-160 zł, bilety do nabycia - http://www.eventim.pl
|sala konferencyjna 1b|
    16.00
GALA DNIA FRYZJERA | Ceremonia wręczenia nagród laureatom konkursów fryzjerskich
10. Konkurs Fryzjerski Hair Design |
52. Wojewódzki Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Zdrojewskiego
3. Konkurs Międzyszkolny Open Hair Cup | Burleska
|hala C - scena główna|
*program może ulec zmianie