Prelegenci

Agnieszka Musioł
Specjalista ds. podologii

Doświadczenie zdobywała w Gabinecie Podologicznym Jan Cyrulik w Żorach, w którym przyjmuje pacjentów już ponad cztery lata. W 2016 ukończyła Akademię Podologii w Katowicach. Dodatkowo w 2017 r. zdobyła tytuł Technika Sterylizacji Medycznej. Od roku jest wykładowcą w Szkole Podologii w Żorach. Specjalizuje się w zabiegach u małych pacjentów, leczeniu grzybicy, ciekawe przypadki są dla niej wyzwaniem.
Prywatnie pasjonuje się tańcem towarzyskim i relaksuje podczas prac w ogrodzie.
 
Mgr. Klaudia Kołatek
Specjalista ds. podologii

Z wykształcenia Kosmetolog. W 2018 r ukończyła Wyższą Śląską Szkołę Medyczną w Katowicach z tytułem Magister Kosmetologii o specjalizacji podologia. Pracuje w Gabinecie Podologicznym Jan Cyrulik od 2016 r. Jako wykładowca w Szkole Podologii w Żorach od roku prowadzi wykłady z dziedziny usuwania i korekcji wrastających paznokci, terapii odcisków oraz specjalistycznej pielęgnacji stóp
Prywatnie śledzi nowe trendy w modzie, w wolnym czasie biega i podróżuje.
 
Marek Cyrulik
Właściciel firmy Lady’s Nails Cosmetics. Założyciel Szkoły Podologii w Żorach, która od 2018 roku prowadzi darmowe wykłady z zakresu specjalistycznej pielęgnacji stóp. Autor wielu artykułów i praktycznych porad związanych z dziedziną podologii. Jeden z pierwszych promotorów podologii w Polsce. Nawiązał współpracę z renomowaną firmą RUCK przenosząc na polski grunt jej metody pracy i opieki nad pacjentami z dolegliwościami na stopach. Jako wyłączny partner firmy RUCK w Polsce jest dostawcą wielu innowacyjnych rozwiązań technicznych i produktowych dla nowoczesnych gabinetów podologicznych, kosmetycznych, wellnes i lekarskich.
Prywatnie zapalony rowerzysta, tenisista stołowy i majsterkowicz.