Strefa Barberingu

Strefa Barberingu to wydarzenie skierowane do Panów preferujących nowoczesny styl życia, poszukujących aktualnych trendów, zainteresowanych korzystaniem z produktów i usług na najwyższym poziomie w zakresie dbałości o swój wygląd.

Wydarzenie towarzyszy Targom Kosmetycznym i Fryzjerskim URODA Targi URODA, które odwiedza rokrocznie ponad 8 tysięcy osób, a swoją ofertę prezentuje 350 marek i firm.

Strefa Barberingu to  wyraźnie wyodrębniona, oznaczona i zaaranżowana część targowej ekspozycji.
W ramach Strefy Barberingu będą odbywać się ciekawe wydarzenia, m.in. Otwarty Konkurs BARBEL STYLE, pokazy barberingu na scenie głównej oraz warsztaty. sprzęt do salonów specjalizujących się w strzyżeniu i goleniu. W strefie mogą odbywać się też pokazy i prezentacje.
 
Do udziału zapraszamy firmy mające w swojej ofercie wszelkiego typu produkty dla Panów przeznaczone do pielęgnacji brody i włosów oraz


Tylko dla Państwa – specjalne, promocyjne ceny.

Dla wystawców oferujemy również dodatkowe formy promocji na hali, jak np. możliwość rozstawienia rollupów, skorzystania z możliwości wyświetlania filmów promocyjnych na ekranach zlokalizowanych przy wejściu na hale oraz prezentacji na scenie.

Jesteśmy przeświadczeni, że udział w naszych wydarzeniu będzie ważnym elementem promocji Państwa usług i produktów. W razie zainteresowania naszą propozycją prosimy o informacje, jakim stoiskiem oraz jakimi usługami są Państwo zainteresowani, wówczas przygotujemy szczegółową ofertę.

Zapraszamy do współpracy!