Strefa Barberingu

Serdecznie zapraszamy
do udziału w wyjątkowym wydarzeniu
AMBEREXPO, 7-8 października 2017


Strefa Barberingu to wydarzenie skierowane do Panów preferujących nowoczesny styl życia, poszukujących aktualnych trendów, zainteresowanych korzystaniem z produktów i usług na najwyższym poziomie w zakresie dbałości o swój wygląd.

Wydarzenie towarzyszy Targom Kosmetycznym i Fryzjerskim URODA organizowanym w tym samym czasie w AMBEREXPO. Targi URODA to największa impreza branży beauty w północnej Polsce, które odwiedza rokrocznie ponad 8 tysięcy osób, a swoją ofertę prezentuje ponad 320 firm. Strefę Barberingu organizujemy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Panów, którzy odwiedzając targi URODA, poszukują informacji o nowych trendach w pielęgnacji dla mężczyzn.

Zapraszamy zatem do udziału firmy mające w swojej ofercie wszelkiego typu produkty dla Panów przeznaczone do pielęgnacji brody i włosów oraz sprzęt do salonów specjalizujących się w strzyżeniu i goleniu. W strefie mogą odbywać się też pokazy, prezentacje. Zależy nam by był to event, gdzie Panowie miło spędzą czas na pokazach, warsztatach, skorzystają z porad i zrobią atrakcyjne zakupy.

W ramach Strefy Barberingu będą odbywać się ciekawe wydarzenia, m.in. Otwarty Konkurs BARBEL STYLE, pokazy barberingu na scenie głównej oraz warsztaty.

Strefa Barberingu będzie stanowić wyraźnie wyodrębnioną część targowej ekspozycji i zostanie zaaranżowana w części hali wystawienniczej, odpowiednio oznaczonej i widocznej.

Tylko dla Państwa – specjalne, promocyjne ceny.

Dla wystawców oferujemy również dodatkowe formy promocji na hali, jak np. możliwość rozstawienia rollupów, skorzystania z możliwości wyświetlania filmów promocyjnych na ekranach zlokalizowanych przy wejściu na hale oraz prezentacji na scenie.

Jesteśmy przeświadczeni, że udział w naszych wydarzeniu będzie ważnym elementem promocji Państwa usług i produktów. W razie zainteresowania naszą propozycją prosimy o informacje, jakim stoiskiem oraz jakimi usługami jesteście Państwo zainteresowani, wówczas przygotujemy szczegółową ofertę.

Zapraszamy do współpracy!

Z poważaniem

Dorota Solochewicz
Dyrektor Projektu URODA