Strefa Urody i Zdrowia

Serdecznie zapraszamy
do udziału w wyjątkowym wydarzeniu
AMBEREXPO, 7-8 października 2017


Strefa Urody i Zdrowia to wydarzenie skierowane do Pań preferujących nowoczesny styl życia, poszukujących aktualnych trendów we wszelkich dziedzinach, zainteresowanych produktami i usługami na najwyższym poziomie w zakresie zdrowia i relaksu, aktywnego stylu życia czy mody i urody. Będzie to event idealnie wpisujący się w potrzeby rynku, bowiem dzisiaj trudno osiągnąć życiowy i zawodowy sukces bez dobrej prezentacji, bez dbałości o wygląd, zdrowie czy dobrą kondycję. Uroda kobiety to atrakcyjny i zadbany wygląd, ale również zdrowy styl życia, udany relaks i szczególna dbałość o zdrowie.

Wydarzenie towarzyszy Targom Kosmetycznym i Fryzjerskim URODA organizowanym w tym samym czasie w AMBEREXPO. Targi URODA to największa impreza branży beauty w północnej Polsce, którą odwiedza rokrocznie ponad 8 tysięcy Pań, a swoją ofertę prezentuje ponad 320 firm. Strefę Urody i Zdrowia organizujemy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pań, które odwiedzając targi URODA, poszukują informacji o nowych trendach nie tylko w branży beauty, ale również w innych dziedzinach.

Zapraszamy zatem do udziału firmy mające w swojej ofercie wszelkiego typu usługi, produkty przeznaczone dla płci pięknej i zapewniające jak najdłuższą młodość i zdrowie. Ideą imprezy jest, aby były to prezentacje w formule pełnego atrakcji eventu. Panie pragną spędzić czas na ciekawych warsztatach, pokazach, degustacjach, skorzystać z porad i zrobić atrakcyjne zakupy.

Strefa Urody i Zdrowia będzie stanowić wyraźnie wyodrębnioną część targowej ekspozycji i zostanie zaaranżowana w części hali wystawienniczej, odpowiednio oznaczonej i widocznej.

Dla wystawców oferujemy również dodatkowe formy promocji na hali, jak np. możliwość rozstawienia rollupów, skorzystania z możliwości wyświetlania filmów promocyjnych na ekranach zlokalizowanych przy wejściu na hale oraz prezentacji na scenie.

Jesteśmy przeświadczeni, że udział w naszych wydarzeniu będzie ważnym elementem promocji Państwa usług i produktów. W razie zainteresowania naszą propozycją prosimy o informacje, jakim stoiskiem oraz jakimi usługami jesteście Państwo zainteresowani, wówczas przygotujemy szczegółową ofertę.

Zapraszamy do współpracy!

Z poważaniem

Dorota Solochewicz
Dyrektor Projektu URODA