WYNIKI KONKURSÓW URODA 2017

KONKURS O MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS URODA 2017

MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS

KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI W DOMU

kategoria: kosmetyki pielęgnacyjne
  • Ziaja Zakład Produkcji Leków za serię Jagody Acai
kategoria: kosmetyki do pielęgnacji włosów
  • Beaver Cosmetic Group za serię G - synergie
kategoria: kosmetyki do domowego SPA
  • Stara Mydlarnia za serię Eco Botanica

KOSMETYKI PROFESJONALNE
kategoria: kosmetyki upiększające
  • Jolanta Wagner Professional Make-up Cosmetic za zestaw do makijażu Fluid Maker
kategoria: kosmetyki do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu
  • Bielenda Kosmetyki Naturalne za serię Skin Breath - energetyzująco - dotleniający oddech dla skóry twarzy
  • CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics oraz PROF. COSMETICA za linię PLATINUM PEEL&CURE
kategoria: kosmetyki do pielęgancji i stylizacji włosów
  • AYALA za Elegance Shaving Gel
kategoria: kosmetyki do pielęgnacji i upiększania paznokci
  • ENS POLSKA właściciel marki EM NAIL Professional za inteligentny żel regenerujący Nail Therapy - Smart Gel UV/LED
kategoria: kosmetyki upiększająco-pielęgnujące
  • Malu Wilz Polska za NATURAL BEAUTY DAY CREAM SPF 10.

SPRZĘT I URZĄDZENIA
  • AYCOM za aparat multifunkcyjny CRISS CARBO – OXY

WYRÓŻNIENIENIE MERCURIUS GEDANENSIS

KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI W DOMU
kategoria: kosmetyki upiększające
  • Bikor za ziemię Egipską – z edycji limitowanej
kategoria: kosmetyki pielęgnacyjne
  • Basel Olten Pharm za Ampułkę Hydroliftingującą No 905 z linii Neohyaluron No 900
  • BJB Cosmetics za Ingenii Cosmetigue - Linia Czerwona
  • P.P.H. Apis za Duo Re-lift Serum 3D Spray 3D
  • Tri Star Cosmetics oraz Gernetic International za Lift Creme
kategoria: kosmetyki do pielęgnacji włosów
  • Sylveco za serię kosmetyków do włosów VIANEK

KOSMETYKI PROFESJONALNE
kategoria: przybory kosmetyczne
  • Manirouge Polska za Manirouge - ozdoby do manicure termicznego
  • Premax® Polska za serią PREMAX RING LOCK COLLECTION
kategoria: podologia
  • MARGO Andrzej Manikowski oraz PODOPHARM za ONYGEN® Krem

SPRZĘT I URZĄDZENIA
  • AKADEMIa PUREBEAU-AGI Agnieszka Leśniewska za FIBROPLAST - PLAZMA „PUREBEAU - AGI”
  • YASUMI za laser frakcyjny CO2 MED-COH
  • VENUS, MICHAŁ MATUSZAK za urządzenie Polderma Infuzja Tlenowa
  • PANDA za kombajn kosmetyczny 3021

7. OTWARTE MISTRZOSTWA WIZAŻU I STYLIZACJI ǀ BAROKOWY GLAMOUR
  • I miejsce Daria Rasmus
  • II miejsce Ewelina Rębacz
  • III miejsce ex aequo Agnieszka Krzyżowska, Paulina Matarewicz

18. MISTRZOSTWA MAKIJAŻU KOBIETY DOJRZAŁEJ ǀ SPORTOWY WIZERUNEK KOBIETY DOJRZAŁEJ
  • I miejsce Marta Kwiecińska
  • II miejsce Róża Wróblewska
  • III miejsce Justyna Łodej
  • IV miejsce Maria Muraszka
  • V miejsce Agnieszka Buczek
  • VI miejsce Agnieszka Krzyżowska

5. OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA W MAKIJAŻU PERMANENTNYM
  • I miejsce: Mistrz Polski w Makijażu Permanentnym w roku 2017, Żaneta Radecka
  • II miejsce: Wicemistrz Polski w Makijażu Permanentnym w roku 2017, Alicja Lutoborska
  • III miejsce: Drugi Wicemistrza Polski w Makijażu Permanentnym w roku 2017, Malwina Czaplińska

11. KONKURS FRYZJERSKI ǀ HAIR DESIGN
kategoria fryzjerstwo męskie
  • I miejsce Marika Ciesielczyk
  • II miejsce Jakub Sosnowski
  • III miejsce Magdalena Szaruga
  • IV miejsce Patryk Wełmiński
  • V miejsce Aleksandra Kobiella
  • VI miejsce Rober Stachowski
  • VII miejsce Monika Jonik
kategoria fryzjerstwo damskie
  • I miejsce Damian Kucharczyk
  • II miejsce Joanna Skucha
  • III miejsce Izabela Groblewska
  • IV miejsce Tomasz Ksyt

XX OTWARTE MISTRZOSTWA STYLIZACJI PAZNOKCI NAIL MASTER CUP

NAIL ART POLAND ǀ KULTURA AZTEKÓW
  • I miejsce Hanna Fitz
  • II miejsce Magdalena Serafin
  • III miejsce Olga Lubańska
PINK &WHITE ǀ AKRYL
  • I miejsce Joanna Nawrocka
  • II miejsce Laura Tureviciene
  • III miejsce Ewelina Federowicz
PINK &WHITE ǀ ŻEL
  • I miejsce Justyna Dadał
  • II miejsce Agnieszka Mazur
  • III miejsce Lena Kurach
PINK &WHITE ǀ SALON NAILS
  • I miejsce Lena Kurach
  • II miejsce Ewelina Federowicz
  • III miejsce Renata Mastolska
SOAK-OFF MANICURE
  • I miejsce Lena Kurach
  • II miejsce Ewelina Federowicz
  • III miejsce Magdalena Dziosa
SZTYLET SALONOWY ǀ MASTER CUP WEDDING DAY
  • I miejsce Justyna Dadał
  • II miejsce Renata Mastalska
  • III miejsce Magdalena Kisiel
ONE TIP ǀ CZŁOWIEK XXI WIEKU
  • I miejsce Anna Faber
  • II miejsce Edyta Pietrus
  • III miejsce Adina Trojan
TIP BOX 3D ǀ DOOKOŁA ŚWIATA
  • I miejsce Magdalena Klocek
  • II miejsce Aleksandra Adamczyk
  • III miejsce Anna Faber


4. OTWARTY KONKURS MIĘDZYSZKOLNY OPEN HAIR CUP ǀ GEJSZA
I miejsce
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług z Elbląga: Paulina Woźniak, Wiktoria Sałat, Klaudia Padalis
II miejsce
Powiatowy Zespół Szkół nr 3 z Kościerzyny: Weronika Narloch, Agnieszka Buszman, Wiktoria Czapiewska
III miejsce
Technikum przy Łódzkiej Szkole Mody Kosmetologii Fryzjerstwa ANOGRA: Romina Przywara, Krystian Klimczak, Norbert Zbrojewski
Najlepszy zawodnik/Statuetka Prezesa Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw: Agnieszka Buszman Kościerzyna


53. WOJEWÓDZKI KONKURS UCZNIÓW RZEMIOSŁA FRYZJERSKIEGO IM. STEFANA ZDROJEWSKIEGO
wyciskanie na mokro
  • I miejsce Natalia Bilińska mistrz Henryk Mosiejko Wejherowo
  • II miejsce Marcelina Michta mistrz Henryk Mosiejko Wejherowo
  • III miejsce Martyna Groszek mistrz Żaneta Białek Pruszcz Gdański
fryzura konsumencka (dzienna)
  • I miejsce Justyna Konkol mistrz Henryk Mosiejko Wejherowo
  • II miejsce Aleksandra Grzenkowicz mistrz Henryk Mosiejko Wejherowo
  • III miejsce Marcelina Michta mistrz Henryk Mosiejko Wejherowo
uczesanie fryzury wieczorowej po konsumenckiej
  • I miejsce Justyna Konkol mistrz Henryk Mosiejko Wejherowo
  • II miejsce Marcelina Michta mistrz Henryk Mosiejko Wejherowo
  • III miejsce Aleksandra Grzenkowicz mistrz Henryk Mosiejko Wejherowo
uczesanie fryzury wieczorowej z długich włosów
  • I miejsce Patrycja Cieszyńska mistrz Dagmara Kleszcz Nowy Dwór Gdańsk
  • II miejsce Magdalena Piecek mistrz Dagmara Kleszcz Nowy Dwór Gdańsk
  • III miejsce Laura Maszota mistrz Henryk Mosiejko Wejherowo
modelowanie długich włosów
  • I miejsce Laura Maszota mistrz Henryk Mosiejko Wejherowo
  • II miejsce Klaudia Flisikowska mistrz Henryk Mosiejko Wejherowo
  • III miejsce Patryk Potrykus mistrz Henryk Mosiejko Wejherowo
uczesanie fryzury klasycznej
  • I miejsce Anna Magdalena Budzisz mistrz Edyta Żukowicz Puck
  • II miejsce Natalia Dąbrowska mistrz Marek Czylkowski Rumia